Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Másnál is tapasztalható...

Másnál is tapasztalható (érdekes)? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Én 1 30 éves férfi vagyok és gyakran tapasztalom hogy az "akaratommal" (vagyis nembiztos nemértekhozzá pontosan) megtudomváltoztatni a külsőmet.Kinézet,SZerkezetileg is kérem a vicces kedvükben lévő fiatalok kerüljék a válaszadást.És a kérdés annyi hogy tényleg van e másnál is ilyen.
2010. dec. 14. 18:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
kérdező valami vallás épült már az isteni képességeid imádására? mert ha nem, én alapítok egyet!
2010. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy te elhiszed, én ilyet még nem láttam, az tuti, meg hát tudomásom szerint ez nem is lehetséges. Amit az átváltozás témában hallottam, az csak annyi, hogy vannak, akik az asztráltestüket meg tudják úgy változtatni, hogy más alakban jelenjen meg, de a fizikai testtel kapcsolatban nem hinném, hogy van ilyen....

Na tessék, még én hittem azt, hogy túlságosan nyitott vagyok a természetfelettire, erre a legtöbb kérdésbe olyasmit kell írnom, hogy nem hiszem.

2010. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

akkor formáld magad kobolddá és maradj is úgy :D

elmebeteg vagy az biztos :D pszihomókus látott már?:D

2010. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 BlackSword ***** válasza:

Jankanna-val kell egyetértenem... Én sem láttam még ilyet, de ha legközelebb ilyet tapasztalsz, akkor van egy kedves orvos ismerősöm, és akkor megfigyelhetjük a kezdődő elmebaj tüneteit...

Mond, bevetted ma már a gyógyszered???


UI.: Ha valakit felkérsz táncra, akkor ne lepődj meg ha igent mond...

2010. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne, akkor nem itt kérdezősködnél, hanem készítettél volna felvételt róla, és már gazdag lennél belőle. Nem de bár kérdező?!
2010. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Na mivel ismered a wowot és a f@szpottert igy már nem lehet egyszerü életed. Max bemeséled magadnak hogy változtatsz bármit is mert ez egy baromság. Ha punnyadt életet élsz és elkezdesz sportolni akkor frissnek érzed magad az arcböröd puhább lesz stb... de nem fogsz kinzetet változtatni az akaratoddal....-.-
2010. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés nem egy vicc, neked sürgősen orvosra van szükséged, vagy azonnal állj le, bármit is szívsz!
2010. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked sok érdekes dolog van a világban :P. Van aki úgy születik hogy állattá tud alakulni. Te miért ne tudnád a külsőd változtatni?
2010. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Lycan téged hol kezelnek?
2010. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
lycan, te most a Twillight-ra gondolsz? :D
2010. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!