Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Másnál is tapasztalható...

Másnál is tapasztalható (érdekes)? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Én 1 30 éves férfi vagyok és gyakran tapasztalom hogy az "akaratommal" (vagyis nembiztos nemértekhozzá pontosan) megtudomváltoztatni a külsőmet.Kinézet,SZerkezetileg is kérem a vicces kedvükben lévő fiatalok kerüljék a válaszadást.És a kérdés annyi hogy tényleg van e másnál is ilyen.
2010. dec. 14. 18:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Végképp nem megbántani akarlak, vagy nem akarlak piszkálni, provokálni, de szerintem hülyeséget beszélsz. Azért ez a való életben nem úgy van, hogy csettintek egyet, és hopp, hirtelen máshogy nézek ki. Ez lehetetlenség! Mégis hogy képzeled el? Hogy a saját akaratodra megváltozik az arcod, tested? Elég hihetetlen. Nem kell mindent elhinni, ami a Harry Potterben van. Hány olyan esetről hallottál már, hogy valakinek esetleg varázsereje van? Hát én még egyről sem. Bocs, hogy most kitérek egy kicsit a témától, de gondoljatok bele. Ebben az ezotéria topikban a fele a kérdéseknek és válaszoknak nem igaz. Talán ne mondd azt, hogy te egyszer nem szerettél volna feltenni egy kamu kérdést ide, mondjuk hogy ráijessz a többiekre, vagy bármilyen más céllal? Én nekem is volt már ilyen. Tehát, én nem tudok hinni neked, bocsi :))))
2010. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
figyelj nehiggy azt csinálsz amit akarsz nem szollhatok bele de senki 1 szóval nemmondta hogy csettintek és kész 1 nálam 1 hosszu folyamat és akkorsemtudom megtartani a felvett alakot 5-6 percnél továb ha csak kisebb testrészemen veszem fel akkor igen és arra nemgondoltál hogy lehet azér nemhallasz mert ha elmondanák akkor hülyének néznék őket? itt azért mertem feltenni mert név nélkül fellehet ...
2010. dec. 14. 19:14
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Minden változtathat az alakján.. ha fogyókúrázik vagy sokat zabál... Gondolom azért írtad, hogy hosszú folyamat, mert te is így csinálod. Gratulálok :D

Vinnének el a Raptoidok!

2010. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt te komolyan gondoltad, akkor most komolyan válaszolok egyáltalán nem viccelek : skizofrén vagy, menj orvoshoz.
2010. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
mértlennék skizofrén ? nem csak beképzelem ha erre gondolsz...
2010. dec. 14. 19:19
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
"Utolsó" vagyok, ezt mondom énis... valószínű hogy átváltozol, csak a többiek nem veszik észre. mert SKIZOFRÉN vagy... vagy tényleg csak kevesebb harry pottert kellett volna nézni.
2010. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
1 szóval se mondtam hogy nemveszik észre ti mien ellenérveket gyártotok magatoktól?
2010. dec. 14. 19:21
 18/42 A kérdező kommentje:
jó legyen az hogy tényleg beképzelem multkor hát nemtudom mikot már pontosan olyan valamivé énsemtudom mi vé alakultam át aminek nagyob volt a kézhossza mint nekem és ha eredeti kezemhosszával csináltam volna nemértem volna el a tárgyat ugy viszont felemeltem erre akkor mit mondasz?
2010. dec. 14. 19:23
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

akkor fotózd le magad alapállapotban, meg ahogy növesztettél magadnak egy második orrot, és tedd fel a két képet ide... majd akkor elhisszük, hogy képes vagy rá.

viccet félretéve: nekem az orr helyett bőven elég lenne az is, ha növesztesz egy pattanást vagy valami... nem tudok példát mondani mert nem nagyon részletezted ezt az "alakváltoztatást".

2010. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
utolsó kommentedre azt, hogy a térlátásoddal valami nincs rendben.
2010. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!