Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton ezt?...

Miért álmodom folyton ezt? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Folyton visszatérő álmom, hogy terhes vagyok, és az emberek azért üldöznek, hogy megölhessenek. A következő pillanatban már a kezemben tartom a kisbabámat (mindig egy kék szemű fiú) de egy vénasszony elragadja tőlem és eltűnik vele.


19 éves lány vagyok. Légyszi segítsetek, mert hetek óta ugyanezt álmodom. Köszönöm előre is :)


2011. júl. 19. 22:35
 1/7 anonim válasza:

Hmm! Ez nagyon érdekesen hangzik! Tipikusan olyan álom, ami tuti hogy jelent valamit. Valahogyan szimbolikusan kellene értelmezni. Nem ismerem az életedet, de talán az öregasszony a szüleidet szimbolizálja. A gyermeked pedig a felelősséget. Talán a szüleid nem engednek téged érvényesülni? Nem engedik hogy megvalósítsd az álmodat? Akadályoznak téged valamiben?

De miért üldöznének az emberek? Talán van benned valami félelem? Félsz a felnőtté válástól? Az önállóságtól? Vagy talán a szüleid nem nézik jó szemmel, hogy azzal a pasival vagy együtt, akivel együtt vagy? :)

2011. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ez a felnőtté válás nem is rossz tipp. Meg a legutolsó sem, mert egy 31 éves férfival vagyok együtt és ez nagyon csípi a csőrüket. :D...köszönöm...Bár a csecsemőt és a vénasszonyt nem értem. Meg, hogy mindig egy kisfiú (nem tervezek a közeljövőben babát, de én mióta az eszemet tudom, kislányt szeretnék majd.


Tényleg, azt elfelejtettem, hogy pont ez miatt csalódott vagyok a kicsi miatt, de mégis szeretem. Az a rossz, hogy reggelente ez miatt az álom miatt mindig depis vagyok, mert mintha tényleg elszakítottak volna a gyerekemtől :(

2011. júl. 19. 23:18
 3/7 anonim válasza:

Na én még mindig az előző hozzászóló vagyok. :)

31 éves pasival lenni hát szerintem nem a legjobb dolog. Persze a te életed, de gondolj bele amikor ő már gyereket akar, te még túl fiatalnak fogod érezni magad. Játszadozásra persze tökéletes. :)

Nos igen persze hogy depis vagy. Minden anya az lenne ha elvennék tőle a gyerekét. Meg totál mindegy hogy lány vagy fiú esz, úgy is szeretni fogod. :)

2011. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát érdekes, mert csecsemővel nagyon sokszor álmodtam már előtte is ( mindig kisfiú lett) és nem egyszer volt, hogy gyűlöltem a babát miatta...:O...ez a mostani álom azért kedvesebb ilyen téren :)... lehet, hogy a tudatalattim már anya akar lenni? O.O
2011. júl. 20. 00:27
 5/7 anonim válasza:

Minden nő anya akar lenni! :PPP Ti ezzel vagytok megáldva.

Bárrr először házasodni akartok! :PP

Még mindig az előző voltam! :PP

2011. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig én nem akarok 30 éves korom előtt babát...meg házasodni sem akarok xDD...
2011. júl. 20. 12:45
 7/7 Tri-nna válasza:
Lehetséges h baba jön a házhoz.... és az öregaszony lehet azt jelenti h ő fogja felnevelni....hiszen még fiatal vagy
2011. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!