Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mikor múlik már el? Miért...

Mikor múlik már el? Miért álmodom folyton rosszat? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 13 14 éves koromban kezdődtek a rémálmaim.Azóta kisebb nagyobb megszakításokkal sokszor megismétlődik.Van, hogy egy hónapig sem álmodok rosszat, máskor meg volt olyan, hogy egy éjszaka alatt 3 szor is.És ilyenkor mindig kiabálok, és felverem az egész családot. Kisebb koromban voltunk orvosnál, azt mondták valószínű édesanyám halála miatt. De akkor 8 éves voltam, szóval már 17 éve, szóval szerintem ennyi idő alatt már sikerült feldolgoznom.Amikor kiabálok, mindig a nagymamámat hívom, aki velünk lakik, vagy segítséget kiabálok, hol vagyok, stb. Van egy kedvesem, több mint 2 éve. Nagyon harmonikus a kapcsolatunk, sokszor alszom náluk is. Eleinte náluk nem kiabáltam, de mostanában ha elmegyek, már többször előfordult. Ilyenkor átölel, megnyugtat, hogy nincs semmi baj.Nem nézek horrorfilmeket, este nem eszem lefekvés előtt, szép dolgokra gondolok. Akkor miért? Pedig azt hittem, hogy már megszűnik ez, mióta van valakim... Hova mehetnék ezzel? Vagy jógázzak itthon?

25/L


2010. máj. 31. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy a félelem lesz úrrá rajtad amikor a halálra gondolsz? Amikor anyukád elhunyt, egy olyan valakit veszítettél el akit nagyon szerettél, ezáltal félelem vesz körül nap mint nap és attól tartasz, hogy egy nap mennie kell még valakinek azok közül akiket nagyon szeretsz és közel állnak hozzád.
2010. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ! Néha előfordul, hogy eszembe jut ha nem is naponta, de időnként, hogy valami baja lesz azoknak akiket szeretek. Pl sokszor mondom barátomnak is apunak is, hogy vigyázzanak magukra, meg néha mondom nekik, hogy félek, hogy bajuk lesz.De most már annyira nem jellemző.Szerintem ez tudat alatt van, hogy berögződött. Éjjel is azt álmodtam, hogy agyon rugdostam a barátomat, tesómat, holott imádom őket...
2010. máj. 31. 14:37
 3/6 anonim válasza:
Szia:) Én is azt tudom mondani, mint az első válaszoló. Még annyit tennék hozzá, hogy én ugyanígy vagyok, csak nekem apukám halt meg, 5 éves koromban. Annak már 13 éve... Én is álmodom olyat, hogy olyanokat bántok, akiket nagyon szeretek a valóságban! Sőt.... olyat is álmodom, hogy anyukám meg akar ölni, mára virradóan is ezt álmodtam:( Szörnyű, mert sokszor már ébren is attól félek, hgoy meg akar ölni és azt várom, hgoy mikor szúr le egy késsel:( Szörnyű, mert tudom, hgoy anyukám nem ölne meg. Nem emrem neki ezt elmondani... A mamám péntek óta élet-halál közt lebeg a kórházban, valamelyik nap azt álmodtam, hgoy elment...:( Nekem is volt barátom, 4 évig, addig akárhányszor Vele aludtam, nemhogy rosszat nem álmodtam, de semmit sem. Annyira mélyen tudtam mellette aludni, annyira nyugodt voltama karjaiban, hogy semmi baj nem volt. Most, hogy már nem vagyunk együtt, csak baráti szinten, így megint előjöttek ezek a rémálmok. Én mondjuk nem kiabálok, de mindíg zihálva felriadok, felülök az ágyban. Ha egyszer-kétszer előfordult ilyen, engem is megnyugtatott, de már.... Szóval szerintem is a tudatalattinkból jönnek elő a dolgok.. 18/l (V)
2010. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves V! Sajnálom apukádat meg a mamádat:( Uuu szóval neked is vannak rémálmaid?:( Én is álmodtam olyat, h apuba meg mamába belevágom a kést:( iszonyú volt! Valószínű ez a tudat alatti.Hogy összerakja a dolgokat az agy, és igy jönnek elő..
2010. máj. 31. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
[15:33] és most keresel társat?
2010. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17:36-os: Keresek.... csak nem akar jönni, mert nemlátó vagyok! (beszélő számítógép segítségével írok, olvasok, ne kössetek belém, hogy hogy írok, olvasok.)
2010. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!