Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szakad el folyton a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakad el folyton a gumi? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Párommal majdnem négy éve vagyunk együtt, eleinte gumival csináltuk, nem volt semmi gond, "csak" annyi, hogy nem tudott elélvezni benne. Később áttértünk a fogamzásgátló tablettára, viszont sokat híztam tőle, így abba akartam hagyni, a párom sem ellenezte a dolgot, mert azóta működik a dolog gumival is. El is kezdtem visszafogyni, aminek nagyon örülök, viszont sajnos azt tapasztaljuk, hogy a gumi lépten-nyomon elszakad, ami nem teszi kellemesebbé az együttléteinket (ebből egyszer elment bennem, akkor meg jöhetett az esemény utáni). Mi lehet ennek az oka? Nem jól helyezzük fel? Ez nem olyan rég óra történik, azóta egyféle óvszert használtunk (masculan), lehet, hogy azzal van a baj? Nem szeretném újra kezdeni a gyógyszert, de ez így nem jó megoldás, a többi lehetőség pedig (krém stb.) nem vonz, mert nem védenek olyan jól. Mit tehetnénk?
2011. jún. 19. 22:57
 1/6 Zekki06 ***** válasza:
72%
nem a tescoba kéne bevásárolni szerintem ilyen téren XD
2011. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki több féle kottont.. pl durex lifesytle
2011. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masculan nem jó,nekünk is 1x elszakadt és többet nem is vettünk. Legjobb a durex vagy lifestyle,jó minőségűek,több féle is van.Próbálgassátok ki. Ilyen mint hüvelykúp nem ajánlanám,mivel kell bizonyos idő,amíg védelmet nyújt,meg nem tart valami sokáig.És eléggé el tudja venni az ember kedvét,hogy nézni kell az időt...:S
2011. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem a világ legfosabb gumijával akarnátok dugni, hanem minőséget vesztek.

Lifestyles Durex?

Meg egyébkéntis. Ha egy lóval kefélsz, vegyél Góliát méretet vagy XXL-est.

Lehet kapni abból is sokfélét.

2011. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igaz, én már gyógyszert szedek fél éve, de előtte mi is masculant használtunk. Soha semmi baj nem volt vele. Olcsóbb, mint a többi, de ugyanannyira megbízható (legalábbis nálunk az volt). Tehát sztem a felhelyezéssel van gond. Bár lehet, hogy Nektek nem jön be..
2011. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nálunk durex szakadt... musculannal semmi bajunk nem volt eddig
2011. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!