Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe estem? A gumi lyukas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem? A gumi lyukas volt így a barátom belém élvezett. Részletek lent

Figyelt kérdés
Ez után egyből elmentem zuhanyozni és éreztem, hogy kifolyik belőlem a sperma. Elvileg egy héten belül menstruálnom kell, így nem tudom, hogy beágyazódott e már. Sajnos sürgősségi tablettát nem tudok felíratni mert idegen városba vagyok.
2009. szept. 21. 09:35
 1/10 IQnindzsa ***** válasza:
96%
Hát Csillagom. Nem sok jóval bíztatlak. Keresni kellett volna egy sürgősségi klinikát. Még idegen városokban is történik ilyesmi és biztosan találsz egy helyet. Ha nem tellt még el három nap akkor még mindíg időben vagy. Ha tényleg félsz h teherbe estél akkor ne elégedj meg azzal ,hogy kifolyt belőled...
2009. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És a fiú nem vette észre, micsoda kamu már megbocsáss. Nekünk is többször kiszakadt és nem lehet úgy folytatni a szexet, mert azonnal tovább szakad és elkezdi vágni a péniszt. Gondolom a srác érezte a dolgot de mindenképp el akart menni. Vedd úgy hogy terhes vagy.
2009. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem kicsi rá az esély, persze megvan. Egyszer olvastam, hogy aki gyereket szeretne, az első próbálkozástól számítva nagyátlagban a nők 70%-nak csak fél év múltán sikerül a terhesség. Nem olyan egyszerű teherbe esni. Persze ha a szervezeted olyan, akkor elsőre is összejöhet akár.

Én mikor még "tini" voltam mindig a terhességtől rettegtem. Semmi mástól. Mindig először ez jutott eszembe, na most biztos terhes lettem...

Figyu, szerintem nem lesz semmi, ha alaposan sikerült kiöblítened magadból. :)

2009. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Az aki azt állítja nem olyan könnyű teherbe esni az egy kicsit téved. Van akinek nem megy könnyen. Inkább azoknál van akik szednek tabit és leállnak róla, mivel gyereket szeretnének. Az aki nem szed tabit annál sokkal nagyobb az esélye. Itt is lehetséges az, hogy nem lesz elősre baba, de mégis nagyobb az esélye. A kérdezőnek: indegen városban is ellehet menni a kórházba és irattani ki sűrgösségi tabit. Ambulánsan el kell, hogy lássanak. Az, hogy kifolyta attól még lehetsz terhes.A barátod meg felelőtlen, hogy lyukas gumival is folyatta. De tudod meg is érdemlitek az egész herce hurcát ha terhes lettél.
2009. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kedves barátodnak, igazán jó fej, ha ennyire törődik veled...

Mi az, hogy nem tudsz tablettát feliratni? Felírják azt, csak el kel menni és kérni. Inkább az, mint az abortusz vagy megszülni a nem várt gyereket, hogy aztán jó sz@r gyerekkora legyen.

2009. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

El tudom képzelni az esetet ahogy volt:

Pár szeretkezik, pasi észreveszi hogy lyukas a gumi. Gondolja magában, "Áhh, majd beveszi a 72 órásat, én abba nem hagyom!". És nem hagyja abba. A csaj észreveszi hogy gáz van, majd ahelyett hogy rohanna orvoshoz tabit iratni, ezt mondja: "A helyi doki úgysem irat tabit, a saját városomba meg minek utazzak el, az sokba kerül, majdcsak lesz valami.. de mi is.. megvan! Felmegyek a Gyakorikérdésekre és megkérdezem hátha tud valaki valami házi praktikát ajánlani amivel meg nem történtté tehetem az egészet! Juhhé!!"

9 hónap múlva megszületik a "szerelemgyerek"...

Első díj a főszereplőknek.

2009. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Mensi elött egy héttel elvileg már nem nagyon lehet teherbe esni,persze,mindig vannak kivételek.Nem görcsöl szerintem nem lesz semmi baj.
2009. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

50% hogy teherbe estél. Ráadásul menstruáció előtt. Veszélyes időszak. A barátodat én a helyedben kiherélném amiért ennyire szemét. Mellesleg tudod van az a mondás, hogy a nők két dologért tesznek meg mindent. Azért, hogy gyerekük legyen és azért, hogy ne. Azt hiszem, te az utóbbiért a kisujjadat sem mozdítottad.

Én drukkolok, hogy ne legyen baba, de eléggé elb*sztátok.

2009. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Egy ilyen kérdésre CSAK ilyen válaszok születnek??? El vagyok hűlve, hogy mindenki ugyan - olyan tírpák modorral válaszol. De aki így válaszol nem lehet több 16 éves kamasznál...
2009. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg el vagyok képedve hogy egy ilyen kérdésre érkezhet olyan válasz is, ami a többi választ firtatja miközben a sajátja meg sem válaszol semmit.. Nem baj, egy ilyet biztos csak egy 12-13 éves írhatott. ;)
2009. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!