Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon sokszor álmodom a...

Nagyon sokszor álmodom a nagyszüleim házával. Vajon miért? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Ők már meghaltak és azóta vannak álmaim a házukkal. De ők nincsenek ott. Mindig mást álmodom,de a helyszín ugyanaz. Igazából nem is jártam sűrűn hozzájuk,évente 2x. Szóval arra se tudok gondolni,hogy annyira kötődnék oda. Bár a nyaralások mindig emlékezetesek voltak,na de ennyire? Vagy miért lehet?
2010. aug. 3. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álomban a ház jelképezi az egészségi állapotodat. Ha a ház rendben van, te is jól vagy, de ha esetleg ki van törve az ablak, vagy nincs ajtó, vagy romos a ház stb. figyelmeztet a szervezeted, hogy valami gond van az egészségeddel!
2010. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a nagyszüleid háza az otthont, a gyökereket jelképezik. Valami olyasmit, ahonnan a dolgok fakadnak, a hovatartozást, a családot.

Érdekes lenne megtudni, milyen álmok, események kapcsolódnak ehhez a helyszínhez, és vannak-e ott más szereplők, szimbolikus alakok.

Jelképezheti az egészségi állapotodat, de szerintem inkább magát az identitást, a személyiséget, tehát az egészség mozgatórugóit jelképezi, az információk az egyes részletekben rejlenek.

2010. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában mindig többen vagyunk ott,inkább barátok,vagy ismeretlen emberek,de rokonok nincsenek ott. Igazából nem emlékszem soha konkrétan az álmokra,csak képek ugranak be. Tényleg érdekelne miért álmodom mindig ezt.
2010. aug. 4. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel, ha felkelsz, írd le. Még ha eleinte nem is emlékszel, fogj egy tollat, és kezdj el írni, akárnit. HIdd el, elő fog jönni, de ez legyen az első dolgod és gondolatod reggel..
2010. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!