Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt szerelmemmel miért?...

Volt szerelmemmel miért? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
Középiskolában volt egy osztálytársam halálosan szerelmes voltam belé, majdnem 4éven át. Nem jártunk, semmi nem volt köztünk, ő nagyon buta volt velem, nagyon sokszor megbántott. Ennek már 5 éve. Utoljára futólag 1éve láttam valahol. Mostanában viszont nagyon sokszor van, hogy hetente akár 4x is álmodok vele. Minden álmomnak ugyanaz a lényege, jóban vagyunk. Miért lehet ez, miért álmodom vele???
2011. ápr. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Halálosan szerelmes,ez jó.Vagy a halált nem ismered,vagy a szerelmet.Az utóbbi miatt álmodsz vele,mely álmok nem az ő személyéről szólnak,hanem a szerelemről melyet szeretnél átélni valakivel.Szóval kéne egy nő,ezt jelenti az álmod.
2011. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy férfi,mert azt nem írtad hogy milyen nemű vagy,bár a babafull olyan babás.
2011. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22éves családos nő vagyok, akkor is?
2011. ápr. 13. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem.Hiányérzet mert úgy érzed kihagytál valami fontosat.Viszont ez csak illúzió hiszen nem tudhatod hogy valóban működött volna-e,lehet hogy életed nagy csalódása lett volna,pláne ahogy viszonyult hozzád.Ne gondolj rá,ez már a múlt ne foglalkozz halott élesztgetéssel,és ne fűrészeld a fűrészport.Ha letudod magadban,az álmok is megszűnnek.
2011. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!