Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a szerelmemmel...

Mit jelent ha a szerelmemmel álmodtam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki észre sem vesz de nekem nagyon tetszik. A múlt hét folyamán azt álmodtam hogy állunk valahol én átölelem ő is és egy lassú zenére táncolunk. Erre odajött a volt csaja aki egy címeres k*rva és csak ennyit mondott: "Peti?(nevezzük így)" erre Peti azt mondta,hogy :" na takarodjál" mindig ezt szokta mondani :) Szerintetek mit jelenthet? Remélem,hogy megálmodtam a jövőt mert már éppen meg akart csókolni mikor felébredtem. köszi előre a valászokat:)


17/L


2011. szept. 8. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
hátha a jövöt nem is akkor csak egy jelet hogy lépj felé és 90%hogy elhajtja a másik csajt és téged választ lépj felé azt hátha lesz valami.
2011. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy megálmodtad a jövőt, de nem biztos, lehet hogy csak ezt szeretnéd jövődnek.
2011. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Mit kéne jelentenie?...
2011. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Látom nem idei ez a kérdés, de ma énis ezt álmodtam egy lánnyal akit én nagyon szeretek! ÉS énis akkor keltem mikor már majdnem megcsókolt :/. Nemtudom mit jelent ez az álom, mert én szerelmes vagyook belé, de ő nem hiszem hogy ugyan így érez :/

14/F

2013. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is álmodtam hasonlót ,de nem ébredtem fel a csók előtt .

Aztán rá egy hónappal megtudta szerelmem ,:( nem viszonozta.

2013. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én már 3x álmodtam vele de mind különböző volt...

Nállam a csók jelenet ki maradt :(

14/L

2015. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!