Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Másnál is tapasztalható...

Másnál is tapasztalható (érdekes)? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Én 1 30 éves férfi vagyok és gyakran tapasztalom hogy az "akaratommal" (vagyis nembiztos nemértekhozzá pontosan) megtudomváltoztatni a külsőmet.Kinézet,SZerkezetileg is kérem a vicces kedvükben lévő fiatalok kerüljék a válaszadást.És a kérdés annyi hogy tényleg van e másnál is ilyen.
2010. dec. 14. 18:30
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
mindenre van ellenérv ugylátom mostmár a látásom is rossz...
2010. dec. 14. 19:26
 22/42 anonim ***** válasza:
90%
jó, tod mit? :D akkor nem vagy skizofrén... változtass alakot, vágj be egy hatalmas benga rendőrnek egyet, rohanj a következő sarokra, és vedd vissza az eredeti alakod. Ha mégis visszaüt, skizo vagy
2010. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
viccesvagy...
2010. dec. 14. 19:28
 24/42 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem kívül változtatod magad, hanem az agyadban. Azt AKAROD hinni, hogy átváltozol. És így látod magad. A képzeletünk sok mindent el tud velünk hitetni.... mert ez egy humbuk... ilyen nincs. Fogadjunk, hogyha ott állna melletted valaki az "átváltozás" pillanatában ő nem venné észre... ezt csak te látod így, mert ezt akarod. Ne képzelődj, és foglalkozz értelmes dolgokkal, ezt meg hagyd a fenébe, nehogy a végén tényleg skizo legyél... :S
2010. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom mennyire poén jellegű a kiírt kérdésed, bár nem hiszem hogy az, ha ilyen módon kitartasz mellette.


az oka ennek egyszerű, és egyébként létező dolog ez, csak a megfelelő "tudatszint" szükséges hozzá...ugyanaz mint egy telepátia, vagy telekinézis(akarattal mozgatni a tárgyakat). A lényege a dolognak, hogy az ember elméje/tudata magasabb rendű mint a fizikai világ(nem a test terméke az elme, nem a testben van a tudat, hanem a tudatban a test), az értelem az anyag felett áll, és ha kellő a hit(tudatszint), akkor képes manipulálni saját gondolatával az anyagot az egyén. Így vagy te is képes erre a "fantasztikumra". :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked :)


De szerintem ezentúl nem sok kérdést fogsz feltenni, láthatod , hogy a sok "okos" jön ide kioktatni. :) Van aki normálisan válaszolt. De volt aki gúnyosan. És én ezt nem szeretem. Ezért inkább megtartom magamba, ki se írok semmit.


Nekem is volt pár furcsa ,érdekes dolog az életemben. :) Ezért is hiszek neked, mert én is tapasztaltam már egy párat.

2010. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
19:31 ja, ez szinte 100% biztos.. -.-"
2010. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

utolsó pár válaszolónak köszönöm hogy nem csinálnak ebből viccet.

19:31 ez érdekes köszönöm :)

2010. dec. 14. 19:35
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az egyik testrészemet tudom megváltoztatni, ehhez egy jó csajra kell gondolnom és utána átváltozik, a mérete is megnő!
2010. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

utolsó ott a pont!

ilyen velem is volt már

2010. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!