Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok a kundalíniről?...

Mit gondoltok a kundalíniről? Szerintetek hülyeség vagy esetleg tényleg tud működni? Van akár valakinek tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 16:54
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Hát ez kemény
2022. szept. 7. 16:05
 12/35 A kérdező kommentje:
Másoknak a pánikbetegségük szűnt meg teljesen vagy csak segített nekik visszafojtani azt
2022. szept. 7. 16:06
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
13# Még mások meg pánikbetegek lettek a (kundalini) programtól és a pszichiátrián töltöttek heteket, gyakran öntudatlan állapotban.
2022. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
72%
Létezik olyan, hogy kundalini baleset, akár szerveket is szét tud rombolni, személyiséget is, szóval törekedni rá nem jó, de ha felébred magától, akkor hagyni kell, és figyelni rá. Nem gyors a történet, hónapokon át zajlik, persze lehet ez egyénfüggő, csakrákról csakrákra fúrja át magát egy beléd dugott kerti slag. Kb mindegy hogy aludnál, autót vezetsz, vagy épp tárgyalsz, ha kundalini Time van akkor csinálja a dolgát.
2022. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
71%

4# és a 7# is én voltam.

Kérdező : semmilyen meditációs technikát nem követtem soha, csak befelé figyelek,mindig is így csináltam. Lehet mások jobban meg tudják neked mondani melyik technika milyen, én sajnos egyiket sem ismerem. Még nagyon fiatalon kitaláltam, hogy meditálni fogok és egy könyvben olvastam, hogy befelé kell figyelni,úgy néz ki elég jól sikerült,mert pár hónap gyakorlás után elkezdtem látni, eleinte ködös dolgokat majd, ahogy teltek az évek egyre többet és egyre jobban láttam.


8# A két egymásba fonódott arany karika után egy arany szív jelent meg, arany szárnyakkal, szív közepében pedig egy smaragd zöld kő ragyogott. A kék és a piros szín ahogy megkeveredett, lila színű lett és lángolt, mint a tűz egy kislány állt ott, hófehér menyasszonyi ruhában, kezében fehér és baba rózsaszín csokor rózsával, amit felém nyújtott. Utána napokig geometriai alakzatok jöttek, 3D kocka, aztán hiperkocka, téglalap amiben a csillagos ég volt nem is igazán értettem, mert a körök sokszkrozódtak,nagyon sok dolgot láttam, de nem tudok ide mindent leírni. Aztán egy nap este ahogy feküdtem és bámultam bele a sötét szobába, megjelent az élet virága, mint egy mandala fehér színű, de ragyogott. Láttam, ahogy a testem felől fény nyalábok jönnek ki, majd belecsapódott ebbe a mandalába és kiszínezte. A színek áttetszőek voltak, de ragyogtak, azt hiszem ez leírhatatlan, meg azt is amit akkor éreztem. Pár napig mindemn este láttam, majd egy nap elfordult és egyszer csak azt vettem észre, hogy már benne vagyok. Láttam ahogy a szirmok egymásba fordulnak, szóval életre kelt.

Na jó ez a szívcsakra, volt, de annyira gyönyörű, hogy kellett róla kicsit írnom.

Talán még egy kellemetlen élményem volt, amit a kundalini okozott. Egy este épp, hogy lekapcsoltam a villanyt már éreztem is, végigszáguldott az energia, aztán kb. olyan volt mintha valaki ököllel arcon csapott volna és az ökle átszakította volna az egész koponyám. Hallottam, ahogy recsegnek a csontjaim, aztán lebegtem a nagy semmiben, moccani sem bírtam, de végig magamnál voltam. Beszéltek hozzám, egy hatalmas kígyót láttam, amint egy gömbre rátekeredik és a saját farkába harapott, a többit ide nem írom le,mert le leszek sátánistázva, de ez volt az a pont, hogy még megijedni sem volt időm.

Ha van itt valaki hasonló élményekkel,szívesen beszélgetnék vele.

2022. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
2022. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
71%
16# Én férfi testel, kos fejjel és szarvakkal láttam őt. Olyan szarva volt, mint a lapított csigaház, teste pedig egy férfitest. ezeket nem írom ide le, mert kiakasztanám a gyakorit 😆Sokszor láttam a napot meditáció közben, láttam, ahogy valaki gyalogol a felkelő nap felé,egyszer hátra fordult és intett, hogy kövessem.
2022. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Annyiféle szerteágozó és ellentmondó magyarázat van itt, hogy meg kellene határozni mit értünk kundalini alatt.

Főleg kérdező szóljon, hogy mire gondol.

Egyébként a kifejezés eredetileg szanszkrit, és a hinid filozófiai rendszerekben értelmezendő. Eredeti jelentése "feltekeredett". Három és fél fordulatos spirálvonllal ábrázolják. Innen a kígyós kapcsolat.

A jóga rendszerében a tudatosság három szintjét jelképezi, és a feltekeredett állapot az ember alapvetően "ébredetlen" azaz igazi valóságra vak tudatállapotára utal. A jóga célja a tudatosság növelésén kersztül a kapcsolódás az egységes egészhez (Istenhez ha úgy tetszik). Ezt jelképezi a felcsavarodott kígyó felébresztése/kiegyenesítése, felfelé fordítása.

2022. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

A jóga rendszere a gyakorlati módszerek tárháza a fenti célok megvalósítására.

Évezredekkel ezelőtt is alvónak tartották a bölcsek az ember alap tudatállapotát. Ahhoz képest a korunk gazdasági és társadalmi viszonyait még tompább, sötét zombi tömegeket termelnek és tartanak fenn. Ilyen viszonyok közt a kundalini magától nem megy sehova. Keményen kell célzott gyakorlatokkal ösztönözni, az szokásostól eltérő életmódra váltani.

A jóga rendszere a gyakorlati módszerek tárháza a fenti célok megvalósítására.

A probléma ott van mikor a saját létének minden aspektusára (test, érzések, elme..) vak és tudatlan ember rögtön csúcs-éberré akar válni és meditálni kezd minden tudás, előképzettség és előzetes alapozó gyakorlás nélkül.

A normális jógamesterek nem erőltetik a meditációt néhány év haladó póz és légzés gyakorlás nélkül. Ezek nélkül van az, hogy a lelkes amatőrök ideg klinikán kötnek ki.

2022. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

15# szerintem egy szelíd, sürgetés nélküli hívás lehet a "rokonoktól" :)

Átadott információkból "tudjuk", hogy a hatodik denzitástól a napunk felszíne lakott.

Javaslom elolvasásra a Ra anyagot -az első három könyvet leginkább- , sok mindenre adhat választ:

[link]

2022. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!