Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell démont idézni?

Hogy kell démont idézni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 14:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

A démonok olyan lények, akikkel nem érdemes ujjat húzni. Nem javaslom, hogy csak úgy hipp-hopp megakarj idézni egy démont. Ennél azért sokkal komolyabb dologról van szó! A démon a félelmedből, kétségbeesésedből táplálkozik, ebből is gondolhatod, hogy nem vattacukor kupon osztogató képében jelenik meg. Nem fog egyenesen kinyírni vagy hasonlók, csak zargatni fog, idegesít. Amikor aludni akarnál, akkor majd beszél hozzád és egy idő után öngyilkos akarsz majd lenni. Szerintem kerüld ezt a témát még egy ideig és csak külső szemlélődőként ásd bele magadat a késöbbiekben!

Ezek a lények nem evilágiak. Nem viselkednek kiszámíthatóan. Ne haverkodj velük!!!

2016. júl. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Lila Macskaszem válasza:

A démon megidézése:

Szükséges dolgok: egy kerek faasztal,7 fehér/fekete gyertya, pentagramm hamuból, törött tükör,egy éles tárgy(lehet üvegszilánk, kés, stb.)


Elkészítés:Ülj le a faasztal ELÉ,az asztalra hamuból 'rakj ki, egy pentagrammot, azután helyezd el a 7 gyertyát a pentagramm köré.Majd a pentagramm közepére rakj egy tükröt.Fontos, hogy a tükör törött legyen,de azért lásd a saját szemed benne. Azután mormold el 3x a következő 2 mondatot:


Óriás Démon, tied vagyok,kapud előttem megnyithatod;feláldoznám életem, azért, hogy követhesselek.Halálos sötétség,vér,szenvedés,képes lennék elviselni,s mindezt azért, hogy meg tudjalak idézni!


Azután állj fel a (mindegy milyen) székről,vedd elő azt az éles dolgot, amit választottál,és vágd meg vele a bal karodat úgy, hogy follyon belőle a vér.(a rituálé közben mindvégig a szemedet kell nézned a tükörben)A véreddel össze kell kenned a tükröt,és nem bámulni tovább azt.Fordulj meg,hogy háttal legyél a véres tükörnek.Erősen össze kell csuknod a szemed,és kimenni a szobából.


Az idézést követően 8 óráig egy élőlény sem mehet be a szobába(még a macska se).


Ha a szobából hangok,léptek hallhatók, sikerült az idézés.


Azt nem tudom,hogy kell megszabadulni tőle.

2018. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

"Óriás Démon, tied vagyok,kapud előttem megnyithatod;feláldoznám életem, azért, hogy követhesselek.Halálos sötétség,vér,szenvedés,képes lennék elviselni,s mindezt azért, hogy meg tudjalak idézni!


Azt nem tudom,hogy kell megszabadulni tőle."


az emberi setétség határtalan -.-

2018. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:

1.

The spell caster can require the monster to perform a desired course of action by force of threat and pain of a spiritwrack spell, allowing freedom whenever the demon performs the full extent of the service, and forcing the demon to pledge word upon it. This is exceedingly dangerous, as a minor error in such a bargain will be seized upon by the monster to reverse the desired outcome or simply to kill and devour the summoner. Furthermore, the demon will bear great enmity for the magic-user forever after such forced obedience, so the spell caster had better be most powerful and capable.

2.

By tribute of fresh human blood and the promise of one or more human sacrifices, the summoner can bargain with the demon for willing service. Again, the spell caster is well advised to have ample protection and power to defend himself or herself, as the demon might decide the offer is insufficient -- or it is easier to enjoy the summoner's slow death -- and decide not to accept the bargain as offered. Although the demon will have to abide by a pledge, as his name is known, he will have to hold only to the exact word of the arrangement, not to its spirit. As this method to strike a bargain is most often used by highly evil magic-users the demon may ver well be favourably disposed towards its summoner.

3.

The summoned demon can be the object of a trap the soul spell. In this case, the magic user will not speak with or bargain for the demon's services, although the demon might be eager to reach an accord with the dweomercraefter before he is forced into imprisonment. The trapping of the demon is risky only if proper precautions have not been taken, for failure to confine the monster usually means only that it is able to escape to its own plane. If the demon is later freed, and the individual doing thus fails to demand a service when the monster asks what is required of him, the demon is under no constraint not to slay the liberator(s) on the spot, but if a service is required, the creature must first to his best to perform it and then return to the Abyss.

2021. dec. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Elváltoztatott hangon hörögd, hogy munkafüzet
2021. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!