Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell démont idézni?

Roli942 kérdése:

Hogyan kell démont idézni?

Figyelt kérdés

nem kell lebeszélést írni(mert tisztában vagyok a lehetséges következményekkel és engem nem érdekel mert ez nem számít nekem,had én döntsek magamról)!

Azért akarok idézni mert az életem egy nagy káosz

semmi sem sikerül és a probléma nagy része most akar rám zúdulni és én ezt nem akarom.


2011. jan. 7. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne játssz a tűzzel.

Mindnek van jó oldala.

a Rossz oldalnak is van jó oldala.

pl.: aki gyors és figyelmetlen vagy figyelmetlenség nélkül is baleset érheti.

ha lassú akkor pl.: legalább lassabban ér a suliba xD

stb...

de ez személytől függ hogy kinek mi a dolog jó és rossz oldala :)

változtasd úgy az életeden hogy jól élj.ennyi! tudom most erről az a véleményed hogy minek úgyse sikerül meg hülyeség.

"Nincsen lehetetlen,csak tehetetlen ember,,

2011. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ámon, bémon, cémon démon ...
2011. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kell adhatnék neked könyve címeket amikbe ezek benne vannak de tök fölösleges.

ahhoz, hogy tudj idézni hosszú év kemény munkára van szükséged.

ha egy kezdő ilyesmit csinál úgy se történik semmi.

én a helyedben inkább egy átoklevételről érdeklődének. többre mennél vele.

2011. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lebeszélés?Már a magyarázat engem arra ösztönöz hogy ez nem normális amit akarsz.Ahogy leveszem a dolgokat neked problémamegoldásra van szükséged nem démonokra.ha már öszecsapnak a fejed felett a hullák akkor tudok egy jobb modszert arra hogy megoldd őket.nem vagyok pap nem járok templomba ateista családba nőttem fel és mégis él bennem Isten tapasztalata ha igy lehet fogalmazni.Nem élt bennem szinte a fogalma sem és történtek velem olyanok amit nem lehet máshogy magyarázni másfelöl érkező segítségnek felfogni.Csodákat hallottam már Istenről de a démonról semmi olyat ami meggyőzne hogy érdemes vele foglalkozni.van egy olyan tippem hogy sátánista lehetsz igy felesleges erről írnom de mind a kettő tőlem távol áll hogy hívő legyek vagy a másik..

de gondold csak el ha veled valami rosz (most nem a mértéke a lényeg) akkor valami roszat hívsz segítségül az hogy javítana a helyzeten?hogy lenne belőle valami "JÓ"??két rosszból????!!???

Vagy ha nem akarsz másfelé fordulni,és meg akarod próbálni azt amihez több éves tapasztalat szükséges,ajánlok olyat amihez nem kell annyi.olvasd el a vonzás törvénye című könyvet,akár könyvtár,akár letöltés de mindenképp 1 karnyujtásnyira van a segítség töled ha ésszerűen gondolkozol.

2011. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20:14

figyelj!

attól hogy démonok érdeklik nem azt jelenti hogy sátánista.

engem is érdekel de inkább békén hagyom őket és mégse vagyok sátánista.meg vannak a gruftik ők is démonokkal foglalkoznak csak ők segítenek ki űzni az emberekből a démont ha van és úgyse fogjátok megtalálni mert este csinálják és nem akarják hogy felismerje bárki is.

tudom most egyből mindenki hülyének néz de mondok 1 megrázó igazságot.

a Vatikának van olyan tevékenysége hogy ördögűzés.(emberekből akiket megszálltak) csak ezt nem szokták hangoztatni.


ez olyan felszínes megállapítás mint hogy: nyomorékok között beszélgetsz valakivel például akkor egyből hidje mindenki azt hogy te is fogyatékos vagy? bocs ez csak a kitalált példa volt :)

2011. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak a kérdezőnek szól:


Szia!

Démont akarsz idézni? :D

Arra én is kíváncsi lennék! (bár igaz hogy olyan nem is létezik...)

Nos szerintem a kérdező is tudja hogy az nem oldana meg semmit, szerintem a kínjába akarja idézni. (a semmit)

Ilyenkor tényleg nem lebeszélés kell, hanem rábeszélés, de nem az idézésre xD...

rákell beszélni másra

Nos csak azt akarom mondani, hogy szállj szembe a gonddal.

És olyan hogy az élet egy nagy káosz olyan sincs.

Az életnek 2 része van: egy jó, meg egy rossz.

Ennek egyensúlyba kell lennie, az sem jó ha a jó része túl nagy, meg az sem ha a rossz.

Nálad a rossz túl nagy helyet foglal, ezt számítógépes nyelven: Törölni kéne belőle egy kicsit.

50%-50% rész kéne mindkettőnek.

Ha pedig a jó foglalna túl sok helyet, akkor pedig nem lenne egyensúly, ami az összeomlás felé vinne, mind most.

Ez az egész röviden:


OLD MEG AZ ÜGYEIDET


Ha a rossz oldal túl sok, akkor bizonyára a pokolra jutsz, ha a jó oldal túl sok, akkor az már azt jelenti, hogy elvagy kényesztetve, és nincs semmi gondod, az azért nem jó,mert akkor bizonyára nemsokára valami még nagyobb gond lesz hirtelen, és akkor is a pokolra jutnál.

Ha pedig egyensúlyba van a 2 akkor a mennybe jutsz.

Remélem megértettem veled valamit :D.

2011. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!