Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet démont idézni?...

Hogyan lehet démont idézni? És hogyan működik?

Figyelt kérdés
Nem tervezem hogy megteszem, csak rengeteg ilyen kérdést láto látok amiben az van hogy belehet tanítani a démont házi munkára...stb.Nem egészen értem hogy is van ez...
2010. dec. 30. 17:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt az egészet hülyeségnek tartom. Nevetséges, hogy ilyeneket találnak ki egyes emberek. Démonok nincsenek, és ha lennének sem hiszem, hogy házimunkát csinálnának. Bár néha jól jönne.
2010. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
"démon"
2010. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Az emberi hülyeség határtalan. De a kitaláció még egy dolog, de h van aki el is hiszi xD

Am figyu, ha rájönnél mégis a nyitjára, légy szíves szólj, mert rohadtul elküldeném magam helyett melózni :S Előre is köszi!

2010. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

vannak de nem lehet őket ilyesmire rávenni

ahhoz h ilyesmire rábír őket ahhoz már Harry Potternek kell lenned

2010. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen nem éri meg. Amit én tudok, annak alapján ez a legnagyobb baromság.

Valamelyik kérdésben olvastam egy módját, ami elég összetettnek tűnik... de szerintem ha igaz is , akkor nem éri meg. egy dolgot kérsz ls hat vagy tíz vagy három év után eljönnek a lelkedért és örökre mellettük kell h legyél és egy jó átjáró vagy számukra a világunkba és az nagyon szar lesz neked. szal szerintem felejtsd el az egészet.

2010. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

Dürr József: Démonmágia

gyakorlati útmutató van benne

A gyengébb démonokat szokták befogni házi munkára.

Őket úgy hívjuk, hogy familiárisok.


A könyvben csak a főbb démonok vannak benne.(Lucifer, Sátán, Beelzebub, Belial, Astaroth)

Ha a gyengébbekről akarsz olvasni, akkor ajánlom Yliaster Daleth: Demonomicon. Viszont ebben gyakorlati útmutató nincs.

2010. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Szólj ha működik, mert akkor nem költök takarítónőre!
2010. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

végy egy kapanyelet, húzz kb 50 m hosszú, két db árkot a folyó parton, de csak olyan mellett, ami délre v keletre folyik.

rakj az árokba fekete és piros gyertyákat felválta, kb 10 m távolságban egymástól

te állj az egyik végébe, és kezd az eget nézni. figyelj, most jön a lényeg:



ha olyan zúgó hangot hallasz, ami egyre erősödik és feléd tart, akkor sikerült egy új repteret nyitnod.


sok sikert!

2010. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...Én is baromságnak tartom az egészet...Csak kíváncsi voltam mert tökre nem értettem.:D
2010. dec. 30. 20:29
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Baromságok :)

Egy démon nem fog neked házi- vagy kézimunkázni :)

Én jót nevetek ezeken a kérdéseken, mert volt lehetőségem bele lesni a démonok világába, de csak most gondoltam bele abba, hogy van, akinek talán valódinak tűnnek a kérdések.. :(

Mindenesetre csak úgy mindenféle okból nem lehet ugráltatni őket. Mindennek, amit velük végez az ember, komoly ára van, testileg-lelkileg-mentálisan erősnek kell lennie annak, aki velük próbál bármit is kezdeni, mert minden egyes pillanatban, kiváló érzékkel kutatnak kiskapuk után, illetve igyekeznek az eseményeket a maguk hasznára fordítani.

Rosszabbak, mint a politikusok és ügyvédek együttvéve :)

2010. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!