Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet démont idézni?...

Hogyan lehet démont idézni? És hogyan működik?

Figyelt kérdés
Nem tervezem hogy megteszem, csak rengeteg ilyen kérdést láto látok amiben az van hogy belehet tanítani a démont házi munkára...stb.Nem egészen értem hogy is van ez...
2010. dec. 30. 17:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

így kell:

kell egy olyan szoba ahol semmi sincs, se bútor se szék egyszóval semmi, ablak lehet az mindegy de a szobába semmi olyan nem lehet ami megtörné a fényt a padlón, tehát csillár lehet. Na szóval, ha van egy ilyen szoba kiméret halál pontosan a közepét ahova egy 77 centi átmérőjű körbe egy ötágú csillagot rajzolsz úgy, hogy a csillag csúcsa észak felé nézzén. Ha ez megvan várd ki a 23:50 percet, vetkőzz tök pucérra (zokni sem lehet rajtad) és térdelj le az északra néző csúcs végéhez majd óramutató járásával ellentétesen gyújts gyertyákat a csillag csúcsainál úgy, hogy a felőled lévővel kezded. Mondj el egy miatyánkot, hogy valami megvédjen ha jönnek a démonok. 23:55 perctől kezdve percenként olts el egy gyertyát olyan sorrendben ahogy meggyújtottad. Pontban éjfélkor pedig hívd őket és mondd el mi a kívánságod. Bármi történik, ne beszélgess velük ne mondj nekik semmit csak ezt. Bármit mondanak ne mozdulj ne ijedj meg nem tudnak bántani, ha mindent jól csináltál. Bármi történik legkésőbb 0:10-kor hagyd el a szobát. Egy teljes napig senki se lépjen be a szobába mert az meg lesz átkozva. Következő nap ismét pucéran, bemész összeszeded a cuccokat, és ekkor lesz megkötve véglegesen az eskü. Tárgyalni nem lehet velük a lelked a tét.

2010. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

valószínű, ezt a kérdező nem fogja megcsinálni, az elején lévő miatt, hogy úgy ki kell üríteni a szobát

meg hogy nem nagyon hisz benne

egyébként olvastam néhány démonidéző könyvet, és azokban mind leírják, hogy mit kell mondani, és beszélni is lehet velük

az igaz, hogy először a lelkedet kérik, de Dürr József: Démonmágia című könyvében van egy kétsoros latin mondat, amit ha elmondasz, akkor a démon sokkal kisebb dolgot fog kérni (abban a latin mondatban benne vannak Isten legszentebb nevei [Jehova, Adonay, Tetragrammaton...]

{azért csak ezeket írom, mert a többi szót nem ismerem, hiszen nem tudok latinul}

2010. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
Ne harizzatok, de hogyne lehetne elvégeztetni velük házi munkát !? Azért mert mégnem hallottatok róla ?! Ha más egyebet is meg lehet velük csináltatni hát azt is. Szerintem pefig éppenhogy nem a gyengébbeket lehet rávenni, mert azoknak az ereje csak kisebb tárgyak leverésében merűl ki, hanem mint a való életben strapabíró jó fizikumú démokkkal lehet elvégeztetni ezeket a munkákat ! Gondold el hogy mi mindenre használták őket, akkor a házi feladat meg olvasmányolvasás könnyedén megy nekik. Nem beszélve arról, hogy sok arisztokrata tartott a középkorban házi démont, amit idézés után befogott. Namármost akkortájt divat volt a szépirodalom, rengetetg könyvet el tudott szabadidejében a démon olvasni a nappalikban, de egyébként is a társas érintkezés része is volt, beszéltek róla egy magát valamire adó démonnak ismerie kellett ezeket a mai ember számára kötelező olvasmányokat, már hogyne lehetne ilyeneket olvastatni velük. Nem beszélve arról, hogy sok démon eleve már tudja ezeket mert olvasta. Egy kötelező olvasmány elolvasásakor elég lenne ezeket megidézni és elmeséltetni velük.
2010. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%
Valamilyen varázsigékkel működik, de ezeket én nem tudom, de hát ti vagytok, nagy mágusok, meg varázslók én csak most jöttem fel ide az oldalra a herry potter filmek után, mondjátok el ti.
2010. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

A véleményeteket és a tapasztalatotokat. valahogyan úgy működne mint a cheat kód, ugyanis bizonyos varázsigéknek feltétlen engedelmeskedi kell egy démonnak ám ! emlékezzetek az aladinnra vagy a lámpás dizynnre. valahogyan így ment


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1389112..


amikor a régi nagy mágusok mint alexis de crowley sem tudtak elbánni az asztrál szolgákkal akkor varázsigéket mondtak és elmentek, minden így működik, hát gondold el csak így tudtok megidézni akkor így tudjátok elküldeni is. tehát lehet robotoltatni.

2010. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Úristen...-.-

Szerintem nem kellene felcsapnod démon idomárnak.

Jobban kellene tartanod az ilyen dolgoktól...

cöh...

2010. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%
Démonok...Ekkora hülyeséget...Hogy lehet ilyenekben hinni?
2011. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Már mondtam hogy nem hiszek benne!Csak annyira nem értettem az egészet:S
2011. jan. 1. 15:12
 19/23 anonim ***** válasza:
Pentagramma, papír, tinta, gyertya, áldozati jelkép.. Aztán ha majd szaladgál a házban te pedig a diliházban tutti megérte..
2011. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. No meg persze a megidéző igék.. De aztán elűzni is elköll..
2011. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!