Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell démont idézni?

Hogy kell démont idézni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 14:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
66%

15:37 hát te nem tudom hol élsz :))


Na szóval , a démonok a biblia kitalációja aki nagyon hisz benne akkor talán lesz valami nem nagyon tudom hinni hogy vannak démonok de szerintem vannak. Próbálkoz meg valamivel és ha sikerül írd le a tapasztalatodat , kíváncsi vagyok hogy sikerült-e valami.

2010. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
70%
Démonológia gyerekek! Mint témában jártas, ha sikerül is, max azt hiszed, hogy Te uralod a démont. :D ha egy kaput kinyítsz, számíthatsz arra, hogy befolyással lesz az életedre vagy környezetedre. nem kívánom, hogy sikerrel járj.
2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
54%
Miért akarsz te démont idézni??? Ekkora hülyeséget még életemben nem halottam...-.-' Nem hiszem, hogy jó móka lenne... Szerintem NE PRÓBÁLD MEG!!!
2010. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
29%
EZ egy komoly es veszejes dolog, ne jatsz vele
2010. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
69%
Addig oké hogy megidézed a démont jó móka! Aztán megszállja a tested és kibelezi az egész családot, persze elmegy utána, te meg mész a dilibe, vagy öngyi leszel. ^^
2010. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:

szerintem ne probalkozz ilyesmivel.

csak egy egyszeru tanacs volt.

2010. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
55%

Tudod hogy tulajdon képpen mi az a démon?

Nem az amit a mesében írnak, a gonosz a kegyetlen a sátáni... semmi köze nincs hozzá!

Teljesen mindegy hogy tündért vagy démont vagy akármilyen szellemi lényt hívsz a mi világunkba, rábaszol ha nem értesz hozzá! Ehez tanulni kell és születéstől fogva ha valaki erre hivatott az ért hozzá!

Ennyit erről. megértem hogy érdekel, hisz kit nem. De ha benned nincs meg ami ehez kell, akkor inkább ne okozz magadnak bajt!

Ha meg meglenne tudnád ösztönből hogy hogyan csináld

Üdv

2010. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
33%
XD "rábszol ha nem értesz hozzá"...ehez lehet érteni h pl leütöd a démont és akkor nem marad itt és nem hoz sötétséget a világra ? XD beszarás miben hisznek az emberek ...és ahogy olvastam van akinek ez a munkája nah ...sok hülye ...am a eggyik South parkba van egy rész amikor megidéz asszem a kyle egy halott reppert ...menj a tükör elé és mond 3 X h :bigie jons ..vagy valami ilyesmi XDXD
2010. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 jsaj válasza:
26%

1.nem fogja veled megosztani egy tapasztat nekromata a tapasztalait mert honnan veszed hogy egy nekromata gyakri kérdeseket olvas

2.Ha nem küldöd vissza a démont vagy nemzárod le a kaput anak komoly következményei lesznek ne porobálkoz nem okoskodok de ez nagyon komoly dolog

2010. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
11%

démonidézéssel ne foglalkozz!!!!!!

én is csak ezt tudom mondani de sztem nem sokan fogják neked leírni hogyan kell én spec nem akarom veled megosztani amit én erről tudok mert nekem lessz bajom belőle!

2010. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!