Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell démont idézni?

Hogy kell démont idézni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 14:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
A halottidéző a nekromanta, a démonidéző a nigromanta.
2011. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
Vannak emberek akikben élnek ilyen lények, szóval ha akarsz inkább magadban kutakodj és ne idézgessél mert a végén rosszul jársz
2011. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 KiSH0 válasza:

Sajnos nekem is volt ezzel kapcsolatban tapasztalatom. Tényleg ne próbálkozz vele... Valószínűleg erre találták ki azt a mondást, hogy: "aki hülye haljon meg".

Ha van családod, akkor meg gondolni se gondolj ilyenre. A démon gonosz (hangsúlyoznám nem rossz, hanem gonosz), az egész családodat kiírthatja, és ne hidd, hogy téged meghagyna... Mellesleg, ha valami úton módon, de el tudod űzni, akkor sem lesz vége, egyre többen jönnek majd.

Higgyetek nekem, ilyennel foglalkozni nem érdemes, mert tényleg könnyen rá lehet járni, ha tanult az illető, ha nem. Mellesleg mondták egypáran, hogy "ha nem tudod uralmad alá vonni"...

Ezek ilyenkor tudják miről beszélnek? Hogy uralna egy sz@rházi kis halandó egy démont...

Nem kell idézni, bármikor hozzád verődhet egy, gyenge lelki állapot, vagy terhesség esetén. (temetőben este meg tényleg ne mászkáljatok, ez nem vicc... viszont aki menőzni akar a haverok előtt, az majd este is menőzzön a sötétben, meg mikor egyedül van otthon), Megérzik a könnyű prédát.

Aki okul abból amit mondtam, nem csinálja, aki meg nem okul, és csinálja, majd megtapasztalja, mint én :)


UI: Én nem kerestem, mégis jött.

2012. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Nekem is van tapasztalatom démonidézéssel. Idéztünk egy barátnőmmel, és semmi sem történt. Rá pár hónapra bevallottuk egymásnak, hogy furcssa dolgok történnek velünk, amióta megpróbáltunk idézni. Felvettük a kapcsolatot egy szakértővel, akinek a segítségével rájöttünk, hogy csak egy mezei entitást vonzottunk be... Ami amúgy meg teljesen ártalmatlan, csak ránk ragadt. Úgyhogy nem olyan egyszerű démont idézni, komoly "erőt" igényel, hirtelen nincs rá jobb szavam.
2012. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Gerhardt Krisztian válasza:

álj fejen pörögj 666 ot majd hugyozd szájba magad pfff. ...


de ha érdekel a dolog akkor vegyél fel face ra

2012. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Gerhardt Krisztian válasza:
jah és aztis kezdem unni h ilyenkor a sok keresztény elkezd álszenteskedni belédszál vigyáz komoly bajod lehet mitől egy csomó ember nemtudja h mik is a démonok a média miat és nemtudják h kell megidézni biztosan arra gondoltok ha sátánról van szó vagy a sátánistákról h csomó emberke feketcsuklyába körbeülik az oltárt és embert meg álatokat gyilkonak de ha tényleg érdekel a dolog ak írj privát üzenetett
2012. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Gerhardt Krisztian válasza:
dehogy írtja ki a családod családod maximum egy sorozat gyilkos írthatja ki... tulsok paranormal activity-t néztetek
2012. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Gerhardt Krisztian válasza:

egy sz@rházi kis halandónak nemkel irányitanija a démont deha keresztény és szorakozásból invokál egy démon-t ak ez van főleg ha nem beavatot személyel idéz démont ...


jah és a démon nemolyan aminek beálitotta a média nincsenek hegyes tű foga és szarva sincs

2012. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:

Ha még érdekelnek a démonok írj privátba amúgy nem minden démon gonosz van jó szándékú és őket is meg lehet idézni.

Persze roszzakat is és roszdolgot is kérhetsz tőlük viszont ha megsérted őket vagy úgy vélik hogy megsértetted csak akkor bántanak.

2012. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
Én ki probáltam és nem örülnek neki hogy zaragtjátok
2012. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!