Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan akit tényleg...

Van itt olyan akit tényleg tud jósolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

A baratnos tortenet az enyem. Egyebkent igen, nem eltek rozsaszinu kodben csak olyanban, mint barki mas 6 ev utan a szurke hetkoznapokban 2 kamasszal egy haztartason belul. A pasi 25 eves osztalytalalkozon volt ahol vagy ahol nem egy buli kereten belul de megismerkedett es lelepett a novel akit megismert. Oke, a masnap az durva tulzas volt, ezt " " jelbe kellett volna tennem viszont eleg gyorsan lezajlott a koltozese.

A munkahelyi kirugasa sem azert tortent mert ettol rettegett. Ettol egyebkent ma sok ember retteg, megsem rugjak ki. Ez nem csak ezen mulik, hogy rettegek, felek es ezen jar az agyam. Nekem is jar ez gyakran a fejemben megsem rugtak meg ki es remelem nem is fognak. Egyebkent is ezt baratnom nem hitte el, nem adott jelentoseget a dolognak mert megjegyezte, hogy ezt a dolgot a lato fix, ohgy nem jol latta mert az allasa atom biztos. haaat..nem az volt. Elcseszett egyebkent egy termek akciozast az egyik hipermarketben, a vezer bepipult es azonnali hatallyal kirugtak. Ez volt az ok es nem az, hogy felt, hogy elvesziti az allasat. A fura az, hogy kirugasa utan a kozvetlen fonokenek az unoka huga foglalta el a szeket aki allitolag akkor es frissen diplomazott. Szoval osszetett a tortenet. Nade, ez lenyegtelen csak azt akartam ezzel irni, hogy nem biztos, hogy az van amit gondolsz, hogy beprogramozza az ember a dolgokat maganak. En nem tudok hinni a latonak, meg josnak sem. Meg sosem jartam egynel sem csak a baratnom sztorijat irtam le mert azert ez nem egy olyan tortenet, gondoltam en, hogy sablon es ra lehet huzni barkire. Foleg azt a reszt, ohgy a pasijanak az uj noje az orszag masik felen fog elni es igen, valoban ott is el. Azert ez nem altalanosithato, bekovetkezheto dolog, mint az, hogy baleset er vagy szomoru leszek 2 het mulva. Ez barkivel megesik de az, hogy az orszag masik felen fog elni...azert ebbe nem lehet beletrafalni de sztem meg baratnom altal bevonzani sem a pasinak egy ilyen not. Vagy ha igen akkor baratnom igen nagy kepessegekkel rendelkezik csak maga sem tud rola.


Mindegy en nem akarok vitaba szallni, nem is fogok. Csak azert irtam mert szamomra ez az eset tobb annal, mint sablon jos, latnok szoveg de ha Te, Ti ezt nem igy latjatok..Amen! Mindenki abban hisz amiben akar de mindenki hisz valamiben, ha masban nem akkor sajat magaban.


Sziasztok!

2011. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Meg mielott abba kotne bele barki is, hogy 6 ev egyutteles utan hogyan lehet 2 kamasz, hat ugy, hogy baratnom elvalt, a pasi szinten, elozo hazassagaikbol volt a ket kamasz gyerek.
2011. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Ígí van, köszönöm :) Végre mellém állt valaki. Egy jós és egy látnok igenis tud és vannak jók de KEVÉS. ENNNYI :D
2011. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Így*
2011. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Kedves Ketelkedo!

Koszi, hogy lepontoztal, nem kellett volna, semmi olyat nem irtam, hogy ezt kierdemeljem. Egy tortnetet meseltem el de nem meggyozni akartalak arrol, hogy Neked nincs igazad. Te nem hiszel senkiben, nincs ezzel gond, jol van ez igy. En viszont zokon vettem a lepontozast!:D:D:D:D:D:D:D -csak viccelek!!:D Erre most tudom azt fogod irni, hogy minden viccnek a fele igaz! Ez igy igaz! Ezert is irtam le, hogy a lepontozassal nem ertek egyet.:D Fokent ugy, hogy valoban nem tudhatjuk, hogy a vilag csak annyibol all e amit latunk belole vagy ennel tobbrol van szo es igenis vannak angyalok meg nemtom en meg mik es olyan emberek akik kepesek kommunikalni angyalokkal, stb. es ez altal megmondani az embernek a "jovot". Fene tudja. Ha materialista vagy, nyilvan kizarod ennek lehetoseget de aki nem, az attol meg nem hulye, mint ahogyan Te sem vagy az. Nem kell egymast gyozkodni semmirol vagy bizonygatni valaminek az ellenkezojet. Mindenki ugy el es gondolkodik es kozelit meg dolgokat ahogyan akar. Na, en tenyleg leptem mert ez mar nekem is sok(kkk)! :-))) :D:D:D:D:D

2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van :) Én vagyok az, akinek megjósolták, hogy megyek fogorvoshoz, lovagolni stb....

VANNAK IGAZ LÁTNOKOK, JÓSOK. :)

2011. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Velem vitázott a az akinek jósoltak, de én senkit sem pontoztam le. Nem szokásom, remélem nektek sem.
2011. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Na nem tudom ki pontozott le kit (már nem tudom ki kicsoda). Én az vagyok, aki látnoknál és jósnál is volt. AZT AKAROM KIHOZNI EBBŐL, HOGY ÉN SOHA SENKIT NEM PONTOZOK LE (SŐT NEM IS SZOKTAM SEMMIT A VÁLASZOKRA NYOMNI, ENGEM EZ HIDEGEN HAGY!!!)
2011. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!