Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan akit tényleg...

Van itt olyan akit tényleg tud jósolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6
 11/58 zoli1987 válasza:
nics ilyen hogy jósolni tudon valaki!!!
2011. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:

Igen,pont úgy ahogy a delphoi jósdában működött.

Ismerd meg önmagad (görögül: „Gnóthi szeauthon!”), és tudni fogod a sorsodat – mert a sorsod te vagy! Nem külső erők uralkodnak rajtad, jellemed, személyiséged alakítja jövődet – mondta a delphoi jósda papnője, Püthia.A görögök sem engedték be a jósdába rögtön az oda igyekvőket,hanem három napot a közelben kellett várakoznia,miközben alaposan kikérdezték,megismerték a szokásait,stb.a papnő segítői.

2011. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:

Konkrétumot egy jós sem tud mondani, aki ezt teszi, hazudik, csak lehetséges utakat adhat meg, ehhez viszont elég az erős emberismeret, nem szükséges hozzá kártya és egyebek. A lehetséges utak között viszont már te választasz, tehát innentől kezdve lényegtelen, mit mondott.

Ha erre gondoltál jóslás alatt... Az, hogy valaki néha megérez előre dolgokat, szerintem nem jóslás kategória, és nem tudom, mitől van :)

2011. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim válasza:

Szervusz!

Én megszoktam álmodni dolgokat, de csak a saját körömön belül. Sajnos igazi jósok tényleg nem léteznek, inkább médiumok, vagy szélhámosok. A médium viszont inkább már a megtörtént, vagy a jövőben egy apró dolog megtörténtét tudja úgymond megjósolni. A szélhámosok visznt csak a pénzedre hajtanak, mert valamiből nekik is úgymond, meg kell élni. Amúgy elég jó emberismerő vagyok, így egy-két ismerősömnek tudtam tanácsokat adni, de sosem jósolgatnék. Tök hülyeség. Elnézést az e fajta kinyilatkoztatásomért, de ez van.

Szép napot, és remélem segítettem valamelyest! 17_L

2011. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim válasza:
Szerintem vannak akik tudnak. Zongoratanáromnak, még kislány korában egy nő azt mondta, hogy súlyos betegsége lesz az élete felénél. 46 évesen mellrákot kapott. Eléggé furcsa egybeesés nem gondoljátok?
2011. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:

És ha nem jön be, akkor a büdös életben nem figyel fel rá senki, mert elfelejtődik. Szóval ennyit erről :)


Én is megjósolok naponta dolgokat, aztán 500:1-hez eséllyel (kb, másfél évente eltalálok pontosan valamit). Ha csak azt nézem, hogy mikor jön össze, akkor én zseniális jós vagyok. Ha meg a többit is nézem, akkor még csak mázlista sem. :)

2011. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim válasza:

Szia! Azért mondják h nincs mert nem hisznek benne!

Pedig nagyon sok igaz dolog kiderül belőle.

2011. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
Akkor lesz igaz, ha a nő 90 évet él. Ha előbb meghal, mondjuk 60 évesen, akkor az élete fele 30 éves korában van, tehát lecsúszott róla. Igen, véletlen egybeesés.
2011. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz válasz a kérdésre, de egyszer egy öregasszony (ingyen) közel 2 órán keresztül beszélt az életemről (iskola, család, de főleg párkapcsolat+ megmondta, hogy még abban az évben meghal a nagyapám) és minden amit mondott helyes volt.

Nagyon szkeptikus vagyok a témában, de ez megrendítő volt.

2011. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:

Anyámnak megjósolták a két gyereket, a katona férjet, meg hogy Budapesten fog lakni. Bejött.

Barátnőm anyjának a szomszédjuk megjósolta a két gyereket, az arab férjet, a munkahely elvesztését, azt, hogy a férje jóvoltából még jobbat fog kapni, és hogy a jóslás időpontjától fogva két hónapon belül valaki kórházban fog kikötni. Bejött.

Most ennek a barátnőmnek jósolt a nő szintén arab férjet, szintén két gyereket, és azt, hogy ha a nap felé tartja a tenyerét,akkor ő tud rajta keresztül energiát áramoltatni, vagy valami ilyesmi, nem tom, pl. sebek gyógyulását gyorsíthatja, még ezt nem próbálta, de a jóslás napján a napba tartotta tenyerét, és minden állat odament hozzá, és a tenyerét nyalogatta!!!

Én is ehhez a jósnőhöz akarok menni.

A glamourban is írta már egy nő erről írta a szakdoliját, egy kukkot sem hitt el belőle, aztán elővette, és tádááám, bejött minden amit évekkel ezelőtt jósoltak neki!!!

Déja-vu is van, jóslás is van, hihetetlen, mégis van, aki kételkedik, az meg előbb szerezzen tapasztalatot, minthogy itt írogottja a bölcsességet, hogy nuincs és kész, mert VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!