Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan akit tényleg...

Van itt olyan akit tényleg tud jósolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen ember sehol sincs.
2011. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 Ludens ***** válasza:
87%
Van, én példáúl kb egy hete megjósoltam egy hallgató diploma munka opponensi értékelésének eredményét és záróvizsga jegyét.
2011. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
85%
Senki sem tud jósolni. Téma lezárva.
2011. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
81%
ha a megjósolandó dolog megfelelő mértékben előre kiszámítható, akkor nagy valószínűséggel képesek lehetünk megjósolni, az esemény bekövetkezte előtt
2011. jún. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki jósolni tudjon, ahhoz az kéne, hogy legyen egy jövő vagy az, hogy valaki tudjon kalkulálni minden lehetséges történéssel (nem csak az adott személyével, hanem mindenki máséval is, meg időjárás, stb.), mert ezek közrejátszanak mindenben. A második lehetőséget el lehet vetni, az elsőt nem lehet se cáfolni se bizonyítani, de azért én kételkedem, hogy lenne sors. Úgyhogy ebből kifolyólag jósolni sem lehet
2011. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim válasza:
87%
Persze, én is tudok! Azt például tökéletesen tisztán látom, hogy egy jósnál fogsz kikötni, és oltári módon le fog húzni pénzügyileg. :) De persze lehet, hogy megéri, mert megjósolja majd, hogy a macskádnak vakbele lesz jövő kedden, a kutyád meg felcsinálja a szomszéd pincsijét...
2011. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
húú de értelmes válaszokat tudtok írni! nem véleményt kérdeztem mert senkinek a véleménye nem izgat! hanem hogy van e olyan aki tud jósolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na de mindeggy
2011. jún. 19. 17:42
 8/58 anonim ***** válasza:
És válaszoltunk: nem, nincs olyan aki tud jósolni. Ha nem érdekel mások véleménye miért kérdezed meg?
2011. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
56%
Igen,én tudok,de elég sokba kerül és garanciát nem vállalok,igaz eddig senki sem reklamált.Jóslás előtt együtt kell eltöltenünk egy kis időt,alaposan meg kell ismerkednünk,ez feltétel,a többit privátban.
2011. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
Sokba kerül garancia nélkül rövid együtt töltött idő után, ami alatt szépen ki lehet találni, hogy mit is akar valaki hallani?
2011. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!