Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan akit tényleg...

Van itt olyan akit tényleg tud jósolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
a világba sok van. mondjuk 90% csaló de az a maradék 10% igen is igazi..
2011. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
Majd, ha nem kell előre bejelentkezni hozzájuk. Ha jós, akkor tudja, hogy jövök.
2011. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nagyon vicces vagy, de néha félre is tehetnéd! Ez baromság, egy jós is mégiscsak egy ember, nem fogja előre tudni ki megy hozzá. Egy jós az adott emberről KÁRTYÁBÓL tud jósolni. Még egyszer leírom: KÁRTYÁBÓL, ahhoz meg ott kell lenni valakinek.

Kedves kérdező! Én fél éve voltam egy jósnál és ezt olyan ember ajánlotta, akinek 95%-ban bejöttek, amit mondott. Nos nekem is már sok minden bejött abból, amit mondott és még csak fél éve voltam nála. Valaki azért nem hisz az ilyesmiben, mert nem válik neki valóra már másnap, amit megjósoltak. Egy jóslat van, hogy 10 év múlva kezd el bejövögetni, de úgy lesz. Az tény, hogy vannak kamuk és sajnos abból van a több, de lehet találni, én is találtam. A látnokokban is hiszek, azokban jobban, így egy látnokhoz is elmentem és mit adott az élet: ugyanazt mondta el, mint a jós. Biztos nem voltak összebeszélve, mivel mind a kettő más-más városból való. Kisebb eltérések voltak, de ugyanazt mondta mind kettő. Sokan meg azért mondják, hogy nem jön be neki, amit mondtak, mert szegénykém szöveget sem tud értelmezni. Félreérti, amit mondanak neki és beképzel már is olyat magának, amit nem is mondott és, akkor jóhogy nem jön be, közbe meg nem is épp úgy mondta, ahogy képzeli. Volt már rá eset.

2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ezaz. Ő is ember. Tehát?

Ha KÁRTYÁBÓL jósol, akkor a paklit ugyanúgy fogja a kezében, ha ott vagyok, ha más van ott. Keverés után a pakliban a KÁRTYÁK egy sorrenben vannak ha én vagyok ott, ha más. Azt nem hiszem, hogy azért, mert én vagyok ott, akkor felülről a harmadik lap nem ez lesz, hanem az. Átalakul? Te is azt írtad, hogy néhány dolog bejött. De hogy mennyi nem, azt nem mondja senki sosem aki hisz benne.

2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
Ja, és megjósolom, hogy fogsz válaszolni.
2011. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Ja. Olyan jóslatok persze, hogy bejönnek, amik azt mondják, hogy lesz gyereked, családod, feleséged, lesznek nehézségeid. Ha én ezeket mondanám, akkor biztos, hogy beválnának, mert ezek általános dolgok. Mégsem vagyok jós...

Ezek majdnem mindenki életében bekövetkeznek, ezért ezeket szinte mindenkinek lehet mondani. De olyat nem mondanak jósok, hogy 2017. június 23-án egy golflabda eltalálja a bal combodat, mert ezt nem lehet megmondani.

Ne gondoljátok már azt, hogy a jövő már eleve meg van határozva és mi csak megéljük ezt. A jövő még nem létezik, az majd csak lesz. Szóval nem, nem léteznek jósok.

2011. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:

"2017. június 23-án egy golflabda eltalálja a bal combodat" xd

B*szod, szerinted erre ki lenne kíváncsi?? Őszintén?? Na meg olyat nem mond, amit direkt meg is tudsz változtatni, akadályozni. pl: nem megyek ki a golfpályára, nehogy eltaláljon egy golflabda, mert ezt megjósolták... nehogy igaza legyen már.. Nyilván ilyeneket nem mond..

1. Képzeld nekem nem csak azt jósolta meg, hogy lesz gyerekem, családom meg ilyen általános dolgokat, hanem megmondta, hogy MENNYI IDŐ múlva megyek fogorvoshoz és eltalálta és nem csak, hogy megyek fogorvoshoz, hanem, hogy MIKOR, ugyanis én ezt nem is terveztem és tényleg el kellett mennem, mert elkezdett fájni a fogam.

2. Azt mondta a közeljövőbe lovak közé fogok kerülni és lovagolni is fogok egyszeri alkalommal. Én akkor azt gondoltam ez hülye, utálom a lovakat, biztos nem fogok, ugyan már.. erre megint mit adott az élet pár héttel ezelőtt: elhívtak egy lóugrató versenyre váratlanul és ott felülhettem egy lóra és lovagoltam is. Hoppá már ez is bejött és nemrég voltam.

3. Az mondta lesz egy betegségem, amitől pár hétig gyógyszert szedek majd, de kilábalok szerencsésen. Valóban megtörtént, szedtem is 6 hétig gyógyszert, de már meggyógyultam, pedig azt hittem tovább fog tartani. Érdekes ezt is eltalálta. Jéééé. :D

4. Azt mondta lesz egy fiú a közeljövőben, aki csak "játszadozni" fog velem és semmi komoly szándék nem vezérli, ezért én fogom elküldeni melegebb éghajlatra nem sok időre rá. És hoppá ez is már megtörtént velem.

Több dolgot nem írok le még mi jött be, de még van csak ez magánügy, ezeket is azért írtam le, hogy lásd ezek azért nem minden emberre lennének igazak, szóval nem csak általánost mond egy jó jós. De nem értem mit p*fázol ide be mikor még nincs róla tapasztalatod, hisz még nem is voltál. SZÁNALMAS VAGY....

2011. jún. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim válasza:
én megjósolom, hogy ki kell fizetni a villanyszámlát.
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
Te b*nkó. Olvasd már el azt a hosszú szöveget, amit írtam, mondjuk biztos elolvastad csak arra már nem tudsz mit írni, mi??????? Megállt a tudomány öcsi??? :O:O
2011. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Elolvastam a szöveget. De mivel ilyen bunkó módon fogalmaztad meg, aláástad a hiteledet.
2011. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!