Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan akit tényleg...

Van itt olyan akit tényleg tud jósolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Na, tényleg veled van a probléma :D


Hogy a fenébe ne olvasnánk el a szövegelésedet, ha egyszer arra válaszolunk? :)


Egyébként, nem belekevertem, csupán rámutattam, hogy elég hinni valamiben, vagy eléggé akarni, (mármint ha rajtad múlik. Hihetek az ötös lottó számaiban, amennyit akarok, az nem rajtam fog múlni) és az bizony be fog következni.


Amiket egy jós meg jósol, azok kivétel nélkül mind olyanok, amelyek RAJTAD múlnak, és nem máson. A jós sohasem fogja megjósolni, hogy fejbe fognak vágni egy golflabdával, és tudod miért? Mert azt nem lehet beléd szuggerálni. Vagyis lehetni lehet, de értelmetlen fáradozás lenne.


Ez az egyik. A másik, a legtöbb jóslat pont annyira ködös, hogy több minden is passzoljon bele, és tegyük hozzá, jó részük statisztikailag is esélyes. Ha én elmegyek egy jóshoz, és azt mondja, hogy 1 éven belül fájni fog a fogam, kb 99% esélye van annak, hogy ez így is lesz. Na nem azért, mert a jövőbe lát, hanem mert azért eléggé általános.


A harmadik ok: a ködösebb dolgokba könnyen bele lehet rakni esetleg nem is odaillő eseményt.


Példa: elmegyek a jóshoz, és megjósolja nekem, hogy 8 héten belül balesetem lesz. Most mi számít balesetnek? Ha hat héten belül elejtek egy dobozt a raktárban, és emiatt kirúgnak, az baleset? Végülis, az. Ha megvágom az ujjamat egy késsel, de más 8 hét alatt nem történik velem, az baleset? Biza' az. De baleset az is, ha elüt egy autó. És ezen végtelek között kb. háromszázezer dolog van még, ami 8 héten belül tuti bekövetkezik bárkivel. És ha akarod (és a szövegedből úgy veszem, hogy te bizony akarod) akkor máris meg van a baleseted, és lám-lám, a jósnak igaza volt.



Amúgy, mesélj még arról a "barátnőmnek jósoltak, nem is hitt benne, de lám, két hét múlva egy nap alatt összepakolt a barátja hat év után és elment" sztoriról, mert ennyire kitalált "csak lásd, hogy igazam van" történetet ritkán hallani :D

2011. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Nem fogod fel agyilag, hogy azt nem én írtam...úr ég..
2011. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
mármint azt abarátnős elhagyom 6 hét utános sz*rságot... NEM ÉN ÍRTAM NEM ÉN ÍRTAM NEM ÉN ÍRTAM
2011. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
nem nyilatkozok ilyenről............ nyilatkozzon aki írta
2011. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Nem fogok regényt írni, elegem van nincs kedvem órákat itt nektek gépelni a semmiért, mert semmit nem ér nektek. SAJNÁLOM HOGY NEM FOGJÁTOK FEL AGYILAG, HOGY MÁR EL IS FELEJTETTEM MIT MONDOTT A JÓS CSAK AKKOR JUT ESZEMBE AMIKOR BEKÖVETKEZIK EGY ADOTT ESEMÉNY.... AKKOR NEM ÉN IRÁNYÍTOM SZÁNALMASAK VAGYTOK MÁR MEGINT EZZEL ÉS CSAK EZT TUDJÁTOK ÍRNI........
2011. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Jah és még valami. Azt mondod azért jönnek be a dolgok, mert beléd beszéli jelszóval, ami hülyeség mert belebeszélni az emberbe csak úgy lehet ha mindig mondogatod neki sokszor. Ez meg csak egyszer mondja el. Jah és még vmi ehhez, hogy azt mondod belebeszéli az emberbe: ha azt mondaná a jövőhéten megfogom nyerni az 5-ös lottót, akkor elvileg azt is bebeszélte bekell, hogy jöjjön és a lóf*szt fog ez bejönni soha a büdös életbe ennyit arról, hogy szerinted bebeszéli.
2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Vagy mondja azt h holnap kifog hullni az összes hajad,ezt is bebeszéli, biztos befog jönni, mi?? nah ne álmosíts mert mindjárt le kell feküdnöm.
2011. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen nyugodj le, mert már megint retardáltként viselkedsz, amit senki sem szeretne.Én nagyon is jól tudom, hogy bekapcsolódott egy másik ember is a vitába, és pont nem őt kritizáltam, hanem az ő érvével érveltem.

Szerintem még mindig nem fogod fel, hogy attól még nem lesz jós valaki, hogy megjósolja, hogy x hét múlva fájni fog a fogad. Ez minden emberrel előfordul...

És te azt sem fogod fel, hogy a golflabdás dolog a legtökéletesebb példa erre. Mert a jósnak nem kitalálni kellene ezt, hanem eleve látnia...

Nagyon is jól tudom, hogy milyen vagy te. Ha sarokba szorulsz, akkor kiabálsz, a saját hibáidat másokra hárítod, lehülyézel mindent és mindenkit. Nem mi, hanem te nem fogod fel, hogy ezeket a dolgokat te idézted elő.

És most jössz azzal, hogy "mi férfiak sosem fogunk ebben hinni", mintha valami felsőbbrendű lény lennél, pedig pont, hogy mindenki egyenlő.

Egy tipikus fanatikus ezotéria hívő vagy. Ennyi. És a fanatikus emberek mindenkinél rosszabbak.

Megírtam az előző kommentemben, hogy nem akarom, hogy trágárul beszélj, és most is megkérlek rá, és kérlek szépen ne ordibálj, mert csak te leszel ideges tőle.


További szép napot!

2011. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta, hogy fájni fog a fogam, hanem megyek fogorvoshoz, mert tömni kell egyet. Szerinted honnan a jóistenből tudta, hogy lukas lesz egy fogam. Lehettem volna fogorvosnál mielőtt elmegyek hozzá és betömhették volna, és akkor már nem mondta volna, de mégis mondta.

Megint leírom, hogy nem tudott belőlem kiszedni semmit, ugyanis nem is kérdezett semmit, meg mondta is, hogy neki nem kell semmit mondani csak hallgatnom. Nem vagyok fanatikus megint leírom mert nem érted meg.

2011. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
A jós meg nem lát hanem kártyából jósol, a látnok aki lát, még ezt sem tudod.
2011. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!