Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan akit tényleg...

Van itt olyan akit tényleg tud jósolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom minek vagy itt, ha nem hiszel ilyenben csak felhúzod a másikat.. tudod ezt, amit leírtam ez így volt.. úgy látom ilyen embereknek még a bizonyíték sem hat.. akkor meg nem értem mit foglalkozik ezzel..
2011. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

1. Én nem fogok lesüllyedni a szintedre, mert retardált vagy.

2. Ezek nem bizonyítékok... gondolom nem csak úgy leültél, és el kezdett jósolni neked, hanem beszélgettél vele egy picit. De ha nem is beszélgettél vele, akkor is egy megtévesztőművész, és tudat alatt kihúzott belőled információt. Beteg lettél? Tudta, hogy a környező országokban el kezdett terjedni egy vírus és hamarosan eljött Magyarországra is, és te meg elkaptad, mint az emberek nagy része. Ha fogorvoshoz kellett menned annak nyomós oka van. A fogunk nem fájdul meg csak úgy... gondolom látta a fogaidat, amikor beszéltél, és gondolta, hogy hamarosan el kell menned fogorvoshoz. A lovaglásos dolog meg csak véletlen volt, mert fura ez neked bejött, de másik 270 millió embernek meg nem... És te még mindig nem érted azt, hogy a jövő nincs megszabva? Bármikor meg lehet változtatni, akár gyökeresen is.

És mi az, hogy senki sem kíváncsi a golflabdás dologra?

Jó. tegyünk egy próbát. Én elmegyek egy golfpályára, és megkérek egy ember, hogy dobjon meg egy labdával. De a hasamat nem dobhatja, csak a kezeimet, lábaimat, és a fejemet. Ha én ezt elmondom egy jósnak, akkor meg tudja mondani, hogy hol talál majd el az a labda. Ez nem is olyan nehéz dolog, mivel 5 lehetőség van. De látom te még mindig nem fogod fel, hogy a jósok csak lehetséges dolgokat mondanak, és azok persze, hogy bejönnek sok embernél, mivel ezek általános dolgok. És a hit nem egyenlő a tudással, és szerintem ezt minden ember tudja rajtad kívül...

2011. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Legjobb baratnom ketsegbeesetten hivott fel, hogy a lato, jos, nevezzuk aminek akarjuk azt mondta Neki, hogy

1. az elettarsa el fogja hagyni egy no miatt 6-8 heten belul. Ez a no az orszag masik felben el es oda fog koltozni a nohoz jelen elettarsa.

2. Par heten belul ki fogjak rugni Bnomet az allasabol es hosszu honapokig nem fog talalni masikat.



Aztan a dolog igy alakult.

1. 8 het mulva elhagytak, pasi elment egy buliba, meglatott egy not, mar masnap elcuccolt baratnomtol azota is egyutt el az exe ezzel a novel, ennek mar 1 eve.

2. Ket het mulva valoban kirugtak az allasabol es azota sincs semmi lehetosege, azaz 1 eve.


Ez is tutibiztos a veletlen muve.

2011. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

Azt nem irtam, hogy az elettarsaval 6 evet eltek egyutt.

A no aki miatt lelepett valoban az orszag masik felen el, meghozza Gyorben. Baratnom es a volt elettarsa szegediek.

2011. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
56%

És, azt is mesélte a barátnőd (aki halál komolyan vette a témát) hogy mennyire rá is játszott?


Ugyanis baromira be lehet programozni az embert tudat alatt, ha értjük a módját.


Ha én elhitetem veled, hogy téged hat hét múlva el fog ütni egy autó, és te ezt úgy isten igazából elhiszed, hogy én valóban a jövőt látom, lásd meg, el fog ütni egy autó. Egyszerűen te fogod összehozni.


Azért annak, ha egy pasi 6 év kapcsolat után lelép egy csajjal, akit tegnap este megismert (mondjuk szerintem ez baromság, de mindegy) és kapásból el is költözik, baromi nyomós oka volt, valószinűleg már nagyon-nagyon haldoklott a kapcsolat. Mert azt ne akard nekem bemagyarázni, hogy a kapcsolatuk maga volt az éden, aztán este a szórakozóhelyen (hol volt a barátnőd? Hat éve együtt élő emberek együtt mennek el általában. Már ha jóban vannak még..) felcsíp egy bigét, és másnap költözik az ország másik végébe... Mit keresett itt a csaj? :)


A másik meg: ugyanígy rá lehet játszani a melóhelyről való kirúgásra is. Ha minden nap azzal mész be, hogy hubasszus engem két hét múlva kirúgnak, bizony ki is fognak.



Mondok egy banális példát (kb ezerszer teszteltem...), hogy a másik ember mennyire megérzi (pláne, aki nap mint nap ezzel foglalkozik) a másik belső érzelmeit.


Egy jó ideig (hónapokig) azzal szórakoztam, hogy megvettem a BKV bérletet, de elrejtettem a régi alá (a régi már hónapokkal lejárt) és a régi volt fenn. A több hónap alatt 1, azaz EGYETLEN EGY alkalommal állítottak meg, és kérték a bérletemet. (Ami persze nálam volt). Utána két alkalom volt, amikor nem volt bérletem, és bliccelni próbáltam. Kapásból kiszúrtak. De érdekes módon érvényes bérlettel meg nem. És tudod miért? Mert rohadtul látszik az emberen (hacsak nem profi) hogy milyen érzelmi állapotban van. Az ellenőr az ideges embert fogja kiszúrni, ha eléggé magabiztos a fellépésed, akkor nem foglalkozik veled (legalábbis annyira). A főnök kit fog kirúgni? Azt, aki már alapból is tiszta ideg, nem nyugodt, nincs meg az a magabiztos fellépése, miszerint "én kellek a cégnek, nélkülem csőd". Az ilyen nyugodt ember eladja magát, őt nem fogják kirúgni. Ellenben aki úgy megy be, hogy na, engem ki fognak vágni... Na, azt ki is fogják rúgni.



És ez ezerszer bizonyított, és használt módszer. Tehát ennyit a csodálatos jósokról.



Egyébként, kérdem én: ha a jós látja, ami a jövőben van, akkor szerinted mi egy madzagon rángatott személyiségek vagyunk? Hiszen ha a jövő fix (és ha a jós látja, akkor fix) akkor bármit tehetsz, akkor is az fog veled történni, ami meg van írva a sorsodban. Innentől fogva fölösleges küzdeni, hiszen úgyis az lesz, ami a sorsodban meg van írva.


Hát persze :)

2011. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Hát én nem irányítottam/alakítottam úgy az életem, hogy bejöjjön, amit mondtak. Betegségem is direkt úgy irányítottam, mi? Szerinted akartam én azt? Mikor kijöttem a jóstól/látnoktól nem is foglalkoztam ezzel a témával, hogy mit mondott. Nem azért mentem el, mert húú mostantól úgy alakítom az életem, amit mond és legyen ez egy támpont, hanem csak mégis kíváncsi voltam, hogy vajon mit hoz össze nekem. Nem is jelentettem ki egyszer sem, hogy jaj ezt és ezt mondta, ennek így kell lenni na gyorsan tegyünk valamit érte. Mondom nem foglalkoztam vele és a mai napig sem, hogy mit mondott, hanem ha valami épp bejön, akkor jut eszembe hirtelen, hogy hoppá ezt mondta a jós.
2011. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

Lehülyézni, meg 9 éves-ezni sikerült engem (nem annyi vagyok...), de a golflabdás dologra nem reagáltál. Azzal mi van? Azt már nem lehet megjósolni? Van egy határa a jóslásnak? És biztos szép fehérek a fogaid, de most bármit mondhatsz, mert nem lehet leellenőrizni. Én meg mondhatnám azt, hogy kék a fogam. Elhiszed? Nem. Be tudod bizonyítani, hogy nem kék? Nem. Erről ennyit.

És annyira szánalmas, hogy hülyének próbálsz beállítani, mert ezt óvodában, meg alsó tagozatban szokták a gyerekek csinálni. Azt azért nem furcsállod, hogy neked bejött a jóslat, de sok száz millió embernek meg nem szokott bejönni? És mi az, hogy nincsenek véletlenek? Már hogyne lennének? Ha az asztalomról leverem a ceruzát VÉLETLENÜL, akkor annak semmi célja sem volt. Vagy szerinted igen?

Meg azt állítod, hogy rajtad nem látszanak az érzelmeid? Mert, akkor túl sok Botox-ot használtál. Ne gondold azt, hogy rád nem érvényesek ezek a dolgok. Ha azt hiszed, hogy ki fognak rúgni, akkor ki is fognak rúgni, mert ideges leszel, nem leszel jó a munkában és ezért kirúgnak.

Azt meg szeretném kérdezni, hogy milyen betegséged volt? Mert ha tudnám, akkor egyszerűbb lenne róla írni.

És kérlek kímélj meg a gyerekes viselkedéstől, meg a trágár szavaktól.

2011. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy szándékosan tettél érte. De ha hiszel valamiben, akkor a lelkivilágod úgy fog alakulni.


Egyébként, ha hiszel abban, hogy beteg leszel, akkor igen, beteg leszel. Ugyanis nagyon sokban függ az egészség a lelkiállapottól. Nyugodt, kiegyensúlyozott ember sokszor ritkábban lesz beteg, mint az, aki zaklatott. Még akkor is, hogyha teljesen ugyanolyan egészségesen élnek.


Ha benned van, hogy basszus, beteg leszek, akkor az okoz akkora stresszt, hogy beteg leszel tőle! Egyébként meg, a hipochonderek ezt olyan szinten "művelik", hogy csodálatos betegségeket tudnak összehozni. Csupán "hitből". Azért írom idézőjelben, mert nem szándékosan csinálják: a betegségüknek lelki okai vannak, de annyira hisznek benne, hogy betegek lesznek, hogy a szervezetük produkálni is fogja a fizikai tüneteket!


És ez is tudományosan bizonyított tény (ellenben a jóslással).

2011. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

El sem olvastam a golflabdás h*lyeséget, annyira sz*r az eleje is már a szövegednek.

De most elolvastam: már ne haragudj, de 3 dolog közül is sokszor (szinte mindig) k*rva nehéz kitalálni, hogy melyik lesz, sőt még 2 dolog közül is. pl: sorsoláson 2 dolog közül lehet kihúzni. Legyen egy fekete és egy fehér cetli. Te ott állsz, nem fogod tudni melyiket húzzák ki csak max találgatsz jó sokat (most ezt most azt), mindenki ott izgulna, hogy vajon melyiket, ha nagy tétről lenne persze szó, de ez csak példa volt, pedig csak 2 dolog közül kellene kitalálni, nem is 3-4-5-6 stb és mégsem tudja pontosan senki.Ezt max valószínűség számítással lehet meghatározni a valószínűségét, hogy mennyi a valószínűsége, hogy ezt és ezt húzzák, még azzal sem lehet pontosan megmondani csak százalékos arányt mondani. Már ne haragudj, de ez matematika az ilyen dolgok (matekból tanultuk), ez nem jósos téma. Egy jós emberről tud jósolni, nem azt, hogy mit húznak ki az 5-ös lottóba. Ha valaki elmegy jóshoz az arra kíváncsi, hogy fog alakulni a magánélete és bármit mondhatsz az mindenkinek más. Nekem olyan dolgokat mondott és már sok be is jött, ami nem minden második emberre igazak, ha ránézel egy idegenre lóf*szt se tudsz róla elmondani csak max, hogy hogy néz ki azt jó napot. Szóval mondhatsz bármit nem hiszem el, meg szerinted minek falaznék egy jósnak? Ki az én nekem? Eszem ágában sem lenne futtatni egy vad idegent csak azért, hogy itt ezt elhidd, energiám sem lenne hozzá, szóval ebből megint csak azt akarom mondani, hogy nem hazudok, másnak minek falaznék???:O:O:S A kék példa nálad megint marhaság, nem tudod már mit hordj itt nekem össze., ami ráadásul már valótlan is. :S És a fogorvosra megint nem tudtál mit mondani. Még egyszer mondom, nem falaznék egy idegennek, hogy milyen igazakat mond, elég kritikus vagyok, ha hazudott volna, most nagyon lehordanám itt a jósokat, de addig még nekem bejön, amit mondanak, addig nem szidom őket. Szóval ha nem jött volna még be semmi, azt is leírtam volna, de, amit leírtam az így volt és még nem írtam le mindent. Hoppá, ez magánügy már írtam és azért nem írom le, mert akkor sem hinnéd el. Úgyhogy a hazugságról meg megint annyit, hogy hogy nem tudom, hogy került ide, de biztos a te szokásod.

Az érzelmes dolgokat nem én írtam, elárulom és a munkahelyit sem. Nem igaz nem veszed észre, hogy egy másik ember is bekapcsolódott még ezt sem tudod azt te vagy itt a nagyképű, hogy ilyen általános dolgokat te is megtudsz mondani. xd Akkor azt mért nem, hogy azt a két dolgot nem is én írtam. Szerintem hagyjuk az egészet a francba, nem értem még nincs tapasztalatod mért kell bep*fázni., de mit is várunk mi nők férfiaktól, a jóslást alapból nem hiszik el, ha elment már, ha nem.

Utolsónak: Nem fogod fel agyilag, hogy nem képzeltem be, hogy úgy legyenek a dolgok, figyeljetek én nem falazok, nem érdekel már a ti hitetlenkedésetek (hinni a templomba kell, nem itt az én szövegemet, ez az én dolgom, nem fogom bizonygatni olyan embernek, aki semmi áron nem hiszi el, csak magyarázza meg sorba és olyan h*lyén, hogy az embernek ketté áll a füle és ha ilyen okosak vagytok, akkor jósolgassatok csak, nem tudom megéltek-e majd belőle, a kutya se menne vissza hozzátok)!!!

2011. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Ha meg hipochondereket keversz a dologba az már régen rossz, nem vagy normális, mi köze ehhez, messze nem vagyok az, akkor mit kevered ide, nem ez miatt lett úgy.... anyám borogass...:S ÉN NEM BEKÉPZELTEM, DE NEM ÍROM LE 100-SZOR, EZEK SZERINT EL SEM OLVASSÁTOK. SAJNÁLOM.
2011. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!