Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Látom ez a divat, jósolok én...

Látom ez a divat, jósolok én is akkor nektek. Jó?

Figyelt kérdés
Tarot kártyával jósolok. Kíváncsi vagyok, hogy személyes kontakt nélkül hogyan működik, kérem, majd jelezzetek vissza. Kizárólag olyan kérdésekre válaszolok, amik nem párkapcsolattal, pénzzel, ill. egészséggel kapcsolatosak. Azok rohadt unalmasak. Kérdezz bármi mást! És írj oda valami jeligét.
2011. máj. 15. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

Hello 

Nem baj, ha több dologgal kapcsolatban szeretném kérni a segítségedet?

Állítólag hogy minél pontosabb a kérdés, annál pontosabb lesz a válasz.

Hát, próbálok minél pontosabb és konkrétabb lenni :)

Az első kérdés a vizsgámmal kapcsolatos. Matek vizsga lesz június elején. Átmegyek? Hogy sikerül?

A másik kérdés, hogy mikor találom meg a lelkitársamat? Elképzelhető, hogy az, akiről azt hiszem, hogy az? Kb milyen életkorban számíthatok rá?

Válaszodat előre is köszönöm ;)

További szép napot,

Virág

2011. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
kedves névtelen A B C szerelmi életre kérdező, majd a te kérdésed is kinn lesz a blogon a köv. blokkban
2011. máj. 27. 23:09
 63/69 anonim ***** válasza:

Újra itt vagyok :)

Köszönöm az eddigi jóslást, a bérmálkozási ajándék teljesen olyan volt, mint amilyet írtál, a matekvizsgám kedden lesz, és köszönöm, hogy külön felhívtad rá a figyelmemet, hogy ne puskázzak. (Hajlamos vagyok rá :D) A lelki társammal még nem találkoztam, de ami késik nem múlik.

Megint 3 dologgal kapcsolatban szeretném a segítségedet, és a kártyáid segítségét kérni.

Az első, hogy terveink szerint nyáron elköltözünk. Hogy fog lezajlani? Egyébként még semmi nem biztos, az sem hogy egyáltalán elköltözünk. Mi vár ott ránk?

A második dolog, hogy azt terveztem, hogy érettségi után kimegyek Mexikóvárosba. Sikerül? Szerzek ott új barátokat? Fenyeget ott valami veszély? Huzamosabb ideig (8-10 évre, vagy akár életem végéig) ott fogok élni, vagy kevesebb, 3-5 évig tudok ott maradni? Egyáltalán, sikerül kijutnom?

A harmadik dolog kapcsolódik a másodikhoz. Még nem tudom, hogy érettségi után mit kezdek magammal, de a legjobbnak ígérkező szakma a sminkes lenne, legalábbis ez az egyik olyan dolog, ami közel áll hozzám, és ott kint, Mexikóban is meg tudnék belőle élni...

Ez a szakma segít az életfeladatom teljesítésében, vagy esetleg valami karmikus adósságot sikerül vele törlesztenem? Sikerül elérni, hogy ez legyek, ebből meg tudnék élni ott kint?

Jelige: Mexikóváros


A válaszodat előre is köszönöm :)

További szép napot!

2011. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

megjósolnád hogy milyen tételeket fogok húzni?

Mondjuk így: Nyelvtan: 15. tétel Irodalom: 16. stb.

választott tantárgyam: Infó

előre is köszi :)

2011. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Én is kérdeznék. Először is, magamról, hogy mit mond a kártya így látatlanban, másodjára pedig, hogy milyen személyiségi jegyeimben kellene fejlődnöm?
2011. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

Én is kérdeznék. Először is, magamról, hogy mit mond a kártya így látatlanban, másodjára pedig, hogy milyen személyiségi jegyeimben kellene fejlődnöm?


Jelige lemaradt: ALÍZ

2011. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:
kedves mexikóváros, csak átfutottam a kérdésed de ajánlom figyelmedbe [link] Kicsit a szakmádra reflektálva, a púder igazán kevés, hogy elfedje azokat a rondaságokat, amik ott kinn jelenleg és még egy darabig feltehetőleg zajlanak... és ezt nem a kártyák üzenik, hanem a józan ész mondatja velem... mindazonáltal ha lesz időm megválaszolok neked is meg a többieknek is a blogomon, de sajnos most nem érek rá! üdv.
2011. jún. 14. 09:43
 68/69 anonim ***** válasza:

Ezt az egyik barátnőm küldi:

Hello! Az egyik barátnőmtől hallottam, és szeretmék én is néhány kérdésemre választ kapni. Az édesapámat 11 éve láttam utoljára. Én próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, de ő azt üzente, hogy nem kíváncsi rám. Mi ennek az oka? Mikor láthatom majd újra?

2. Tavaly megismerkedtem egy fiúval, még aznap kézen fogva sétáltunk, stb. Mintha jártunk volna... Viszont megromlott mostanra a kapcsolatunk, én meg tisztára belezúgtam. Van közös jövünk?(párkapcsolat) Kérlek szépen, válaszolj, várom leveledet. Zsófi

2011. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:

Sziasztok! :)

Íme a visszajelzés, most értem minden dolog végére.


Az előzményekről:

Nem írtad oda, hogy mennyit lehet kérdezni, ezért élnék a lehetőséggel :)

Sikerül-e időben letenni a jogsimat?

Mikor lesz lehetőségem újra kijutni külföldre?

Mikor találok munkát? Milyen jellegűt találok?

22/N

Jelige: autó



Autó


K_rva jó híreim vannak számodra.

Jogsi? Igen. Bár véteni fogsz egy ordas hibát, valamit nem veszel észre, ennek ellenére szerencséd lesz!

Külföld? Igen. Méghozzá azért kell, hogy ez neked összejöjjön, mert odakinn találkozol majd olyan személlyel/akár személyekkel, akikkel szellemi közösséget tudsz vállalni. Tehát fontos találkozások várnak a lelki fejlődésed szempontjából.

Munka? Egész hamar fogsz találni munkát, baráti segítséggel. Élvezni fogod ezt a munkát, nem a milyensége miatt, hanem a társaság miatt. Kommunikációval kapcs. munka lesz.


Eredmény:

- autó: ma sikerült leraknom a jogosítványt :) Augusztusig lett volna még rá időm, szóval az időbe belefért. Maga a vizsga hibátlan volt, viszont a felvett órákon mindig voltak figyelmetlenségeim, olykor elég nagyok.


-Sikerült kimennem külföldre és még remélem sokszor kijutok :) várnak a barátaim :))


-Igazából munkát még azóta sem találtam, közfoglalkoztatott vagyok 2 hónapja. Miután ezt írtad rá 2 napra megkeresett egy jó barátom és közösen elkezdtünk egy játékban csapatot kialakítani és azt vezettük, tényleg a társaság tetszett :D és a kommunikáció volt az alapja egésznek.


Szerintem elég ügyesen jósoltál annak ellenére, hogy távolról csináltad. A munkás rész meg végülis igaz, ha azt nézzük, hogy elég sok órát foglalkoztunk a közös dologgal :) Köszönöm szépen!

2011. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!