Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha anyámtól elveszem az...

Ha anyámtól elveszem az ingáját és megsemmisítem vagy eltüntetem, akkor nekem lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Én hiszek a szellemekben és tudom, hogy van gonosz szellem. A mi esetünkben édesanyám ingáját egy olyan valami irányíthatja. Lassan tönkre megy a családunk, anyámat csak az inga érdekli, és az irányítja az életét.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha én elveszem tőle és eltüntetem, akkor esetleg lehetséges, hogy az ingát vezérlő rossz szellem megpróbálja "megbosszulni" a cselekedetemet?


Egy lány.


2010. aug. 16. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy az ezotériahuszároknál hol van a határ, amiben hisznek és amiben nem.

Hisztek a vámpírokban, de a télapóban nem?

Miért?

2010. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 BlackSword ***** válasza:

Elveheted az ingáját, megakadályozhatod, hogy újat vegyen, vagy azt is elvehted tőle...

És mit érsz el vele???

Azt, hogy jól összeveszel vele, és azt kell majd végül feláldoznod, amit meg akarsz menteni... a családi békét...

Meg kell értetned vele, hogy az inga nem megoldás semmire sem... sz érvekkel, és egy szakemberrel kell felsorakoznod, határozott stratégiával... gy újfajta betegség, mely gyakorlatilag gy függőségen alapszik... Olyan, mint az alkoholizmus vagy épen a játékfüggőség... Ha csak ezt tudod bevetni, akkor inkább bele se vágj...

Nem a megakadályozás, hanem a meggyőzésnek kell a célnak lennie, valamint a, hogy Ő maga is belássa, ogy ez egybutaság...

Ha nem megy, akkor adj egy sámánnak egy ötöst, és kérd meg, hogy tisztítsa meg az ingáját... Végtére is a srlatánoknak is élni kell valaiből...

2010. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ne vedd el anyukádtól, hanem állj(atok) mellé, valószínűleg önbizalomhiányban szenved, nem tud önállóan dönteni, ezért az ingához menekül. Úgy gondolja, ha rossz döntést hoz, az az inga miatt van, nem ő a hibás. Beszéljétek meg vele, hogy az inga helyett a ti véleményeteket kérdezze inkább.

2010. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Irány a PSZICHIÁTER, ez nem tűr halasztást!

A szelemeket meg hagyd meg a Cartoon Networknek, meg az ingát is! Micsoda baromság, orvos kell ide, nem inga, meg sóhintés...

2010. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!