Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha anyámtól elveszem az...

Ha anyámtól elveszem az ingáját és megsemmisítem vagy eltüntetem, akkor nekem lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Én hiszek a szellemekben és tudom, hogy van gonosz szellem. A mi esetünkben édesanyám ingáját egy olyan valami irányíthatja. Lassan tönkre megy a családunk, anyámat csak az inga érdekli, és az irányítja az életét.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha én elveszem tőle és eltüntetem, akkor esetleg lehetséges, hogy az ingát vezérlő rossz szellem megpróbálja "megbosszulni" a cselekedetemet?


Egy lány.


2010. aug. 16. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mégis mit csinál az anyud az ingával?Meg mi az, hogy az irányítja az életét?
2010. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Amit mutat neki az inga, úgy cselekszik. jobban hisz az ingának mint a gyerekeinek és a párjának.

Felborította a családunk nyugalmát. Olyan lehetetlen dolgokat hisz el az ingának, amit mi bizonyítani tudunk,hogy nem igaz, de mégse hiszi el.

Fél órán ként ingázik. Elment egy jósnőhöz, az azt mondta neki,hogy álljon le, de mégis csinálja, persze azt hiszi,hogy mi nem tudjuk,mert "titokban".. Pedig észrevettük már, de mikor rákérdezünk, azt mondja,hogy nem is igaz.

2010. aug. 16. 15:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyád megrekedt a szellemi fejlődés egy korai szakaszában. Ha úgy tetszik, anyád gonosz szelleme saját tudatlansága.


Ha elveszed az ingáját, kerít másikat, és mivel a szellem anyádat irányítja, tökmindegy mit csinálsz.

2010. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha elveszem, nem tud venni másikat. Simán meg tudnánk akadályozni, vagy max. azt is elveszem...
2010. aug. 16. 15:25
 5/14 Harrr ***** válasza:
56%
Vedd el, szellemek nem léteznek, csak buta emberek. Dobd valahol el,ahol anyád nem találja meg.
2010. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Elveheted, nem lesz semmi bajod tőle. Ha megsemmiíted, a maradványait szórd be sóval... Azért durva, hogy valakit ennyire irányít :S :(
2010. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg keressetek fel egy pszichológust.
2010. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Canadian Idiot válasza:
49%

"Nincsenek szellemek csak buta emberek"

Igaz. Olyan hülye az aki hisz ebben a butaságban. -.-

Inkább menjetek el pszihológushoz -.-

2010. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek az utolsó kettővel...
2010. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tééényleg?:D:D Akkor miért itt vagytok?:D Ti vagytok a "na majd én megmondom mi az igaz" emberek?:D és kötelességeteknek érzitek, hogy Megmondjátok mindenkinek, hogy márpedig szellemek nincsenek??;) Akkor közlöm, hogy köszi nem kell, elvagyunk :D


Nos a kérdésre válaszolva én hiszek a szellemekben....:S De ebben az ingázásba, nem igazán :$:( Próbáltam már sokszor, de semmi :S Szal ezért nem...

Szerintem vegyétek el anyudtól és nem azért mert "hülye, hiszékeny" ahogy mások mondanák(mert én másokkal ellentétben elfogadom hogy miben hisz) De ha ilyen mértékben űzni...:S Lehet megkéne kicsit fenyegetni, hogyha nem hagyja abba akkor rátok többet ne számítson, vayg valami....Ijjesszetek rá! Talán rájön hogy család mindenek előtt!!.....:/:/

2010. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!