Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Lehet az ágyam a tükörrel...

Lehet az ágyam a tükörrel szemben?

Figyelt kérdés
Ha nem,lehet tőle valami bajom esetleg?
2011. ápr. 14. 21:06
1 2 3
 21/24 Tom Benko ***** válasza:
Vagyon.
2011. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
ha reggel meglátod a megviselt fejed és infarktust kapsz maximum
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Niky emo girl válasza:

nekem szobába nicns tükör de 1x mikor rövidebb hajam volt és éjszaka kimentem ajtón (pont ajtómmal szembe van a tükör) csak annyit láttam h fej tüsikkel meg minden XD enyhe szivinfartussal fordultam be szobába de tuttam h semmi csak hirtelen nemtudtam hova tenni a fejem xD szal ilyennek vigázz azért téll veszélyes XD

17/L

2011. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó hozzászóló! Te mikor iskolába jártál, vagy még jársz, a magyar nyelv órán biztos nem szoktál megjelenni! Tanulj már meg helyesen írni, ha beszélni nem is tudsz, mert olyan összefüggéstelen szöveget írsz, hogy szégyen gyalázat! biztos nem vagy több 15 évesnél, de ha igen akkor is szégyen, ha nem, akkor meg elmefogyatékosság!!!
2012. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!