Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Lehet az ágyam a tükörrel...

Lehet az ágyam a tükörrel szemben?

Figyelt kérdés
Ha nem,lehet tőle valami bajom esetleg?
2011. ápr. 14. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
ha elfér lehet !!!
2011. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legalább 20 éve tükörrel és ablakkal szemben van az ágyam,és semmi bajom nincs,és jól is alszom.

Ez az egész feng shui csak egy babona.

2011. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
91%
Ne tedd.Az anyósom is ebbe halt bele!!!Meg a patkányméregbe de az más tészta
2011. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem lehet túl jó érzés már felkeléskor látni magadat, nem elég ha csak készülődésnél nézed magad?

Amúgy é úgy tudom, hogy a tükör a szellemvilág átjárója, szóval nem ajánlott szobába tükröt tartani. Kivéve ha nem vagy babonás. :)

2011. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
szerintem törd el és aludj létra alatt.
2011. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Tom Benko ***** válasza:
93%
Ha úgy jól esik. A lakásodat te rendezd be, ne néhány elmeháborodott dizájner.
2011. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Veszélyes. Megpillanthatod magadat közvetlenül ébredés után. Sokan ijesztően néznek ki reggel, ha Te is, akkor könnyen megrémülhetsz.
2011. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Büdös lehet tőle a szád regelenként.
2011. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Azt mondják, hogy nem jó olyan helyen aludni, ahol tükör van, (ezt szellemes ijesztő dolgokkal indokolják) más elmélet szerint meg behozza a harmadik személyt a kapcsolatba és azért nem való hálószobába. Szerintem meg hülyeség oda tedd ahova neked tetszik, szex közben kifejezetten érdekes.
2011. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, de nem a legjobb. Fengshuilag, és a magyar hagyományos lakberendezés szerint se. Nem jó, ha folyton látod a tükörképedet, amikor aludni készülsz, s ha nem látod is: a fényeket rád tükrözi (meg a hullámokat, a sát, a csít, a mobiltelefont)

Az ágyat legjobb nyugodt helyre, védett sarokba tenni.

Ha nincs más hely, akkor tekintsd a tükröt papagájnak(hasonló úgyis, visszaismétel) és dobj rá esténként egy szép kendőt!

A tükör a magyar hagyomány szerint lélekkapu: ezért kell letakarni temetésig a tükröket a házban, ezen járnak át a vámpírok is, és balszerencse, ha összetörik..még Andersennél is mennyi bajt okoz egyetlen kis tükörcserép Kay szívében!

A feng shui évezredes tapasztalat, ahogyan a magyar hagyomány is az. De pusztán belsőépítész, lakberendező szempontból sem a fekhellyel szemben van a tükör helye. Ha nincs más lehetőség, tedd a párnádat az ágy ellenkező végébe. Lényeg, hogy ne a tükörbe nézz!Elalvás előtt magadba, befelé kell nézned. A tükör megzavar, akár magadat látod, akár bármi mást.

Nyugtalan alvást okozhat, a második kérdésre válaszolva.

2011. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!