Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Lehet az ágyam a tükörrel...

Lehet az ágyam a tükörrel szemben?

Figyelt kérdés
Ha nem,lehet tőle valami bajom esetleg?
2011. ápr. 14. 21:06
1 2 3
 11/24 Tom Benko ***** válasza:

És ha nem az ablakkal szemben van a tükör, akkor mit tükröz rá? Főleg, ha az, amit kellene tükrözni, nem is létezik...

Egyébként tök mindegy, milyen régi tapasztalat, ha ostobaság.

2011. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%
Én azt hallottam hogy NEM lehet.
2011. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
egy ismerősömnek a szobájában nagy tükrös szekrény van és nem szeret vele aludni. szerintem akármennyire is nem hisz az ember a szellemekben stb. ha egyedül ül otthon sötétben kicsit beparázhat..
2011. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
83%
na az tuti hogy az ággyal szembe tükröt nem tennék de ez mind csak az én ijedős formám miatt van.. (:
2011. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Mi bajod lenne?Felkelsz este és megijedsz a saját árnyékodtól....esetleg,de azon kívül semmi.Nekem is volt már úgy és semmi extra.Most az ablakkal szembe van...és azon kívül hogy néha a szemembe világít a fény semmi különös,arra meg ott a sötétítő.
2011. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
A tükrök által kibocsájtott Anagramma-sugárzás elég veszélyes, én a helyedben tennék a tükör és az ágyam közé egy fél disznót.
2011. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Lehet. Csak ha hiszel az ilyen dolgokba akkor parázhatsz.
2011. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én remekül aludtam a tükör szobába, pedig a szoba egyik fala tükör volt, mert beépített szekrény volt. De hatalmasakat aludtam, dacára a babonáknak, sosem ijedtem meg, mivel tudom, hogy nincs mitől :)
2011. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
omfg ezen az anagramma sugárzáson szakadtam xD am én nem tennék tükröt a hálómba (max a szekrényem ajtajának a belső felére) mert nem szeretem nézegetni magamat. este meg főleg nem szeretném :D
2011. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tom Benko-t kérem, hogy válaszoljon a kérdésemre: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1747..
2011. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!