Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Nagyon...

Mit jelenthet ez? Nagyon ledöbbentem.

Figyelt kérdés

Most jöttem rá,hogy volt/van 4 olyan pasi az életemben,akik tényleg nagyon tetszettek/tetszenek,az egyikükbe még talán szerelmes is voltam.2 személy közülük "valós",a másik 2 sztár,de mindegyiknél ugyanazt éreztem,vagyis nagyon hasonlót.A 2 "valós" srácot személyesen is ismertem,egyiket kevésbé olyan jól,de nagyon tetszett,a másikba pedig szerelmes voltam,de nem mertem neki elmondani.A másik 2 személy is nagyon tetszik,úgy mint férfi,és úgy is mint ember,már amennyire egy sztárt meg lehet ismerni pl.interjúk alapján.Mind a 4-öknél valami egész furcsát érzek,ha rájuk nézek,mintha már ezer éve ismernénk egymást,holott a valós srácokat is csak 1 éve ismerem,és mint mondtam nem annyira mélyen.Tegnap jöttem rá,hogy 1 közös van bennük:mindegyiköjük ugyanabban a csillagjegyben született,sőt ugyanazon a napon!Erre tegnap jöttem rá egész véletlen,és teljesen ledöbbentem:O

Lehet valami összefüggés?

Kérlek ne nézzetek hülyének,én hiszek az ilyenekben.

16/L


2010. júl. 7. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Már megtaláltad rá a választ!

":mindegyiköjük ugyanabban a csillagjegyben született"

nincs ebben semmi meglepő :)

2010. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!