Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy ikernővérem. Gyermekko...

Van egy ikernővérem. Gyermekkorunkban többször előfordult, hogy azonos álomélménnyel ébredtünk. Ezen ma sem csodálkozom. Azon viszont ledöbbentem, hogy napjainkban,4ookm. -re lakva egymástól, jócskán benne a felnőttkorban hogyan álmodhatjuk ugyanazt?

Figyelt kérdés
Testvérem azért mesélte el az álmát,mert meglepően mély érzéseket váltott ki.Egy család életéről szólt.Lovasszekérrel menekültek,költöztek egy gyilkosság helyszinéről.Egyszerre volt bennem részvét és kétségbeesés.A családhoz tartozónak éreztem magam.Az álom a régmúlt idők nehéz,kegyetlen világát idézte,ezért lehetett reinkarnációs álom is.
2011. jan. 26. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ikerjelenségeket sokan kutatták, ha érdekel a téma, állj rá az anyagra (könyvtárban-neten), nem hinném, hogy itt sok olyan emberke mászkál, aki kiemelten elmerült benne, és a témában tapasztalt megjegyzéseit itt publikálná, ahelyett hogy drága pénzért eladna belőle egy drága könyvet.. Legfeljebb szkeptikus lehülyézést kaphatsz, és egy kis elvakult-ezoterikus biztatást.
2011. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,esetemben nem a tipikus ikerszindrómáról van szó.Kétpetéjű ikrek lévén különböző egyéniségű és adottságú emberek vagyunk.Szinte semmi közös nincs bennünk.Talán csak az érzelmi kapcsolat.Egyébként segitőszándékból válaszolgatok,s olykor én is kérdezek.Érdekes és komoly válaszokra várok.Egyébként,ha már szóba került a könyvkiadás,vannak irásaim, természetesen ezoterikus témakörben és fontolgatom a kiadatást.
2011. jan. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!