Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 25/F Te miért vagy 39 %-os?...

25/F Te miért vagy 39 %-os? Rengeteget tanultam tőled, pedig nem vagyok mai gyerek!

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kedves Moi7.


1.)Akkor válik valami unalmassá, ha már ismered, és nem látod értelmét, de mindig látod mutogatva.


2.)itt 3 lehetőség van...vagy hazudok, vagy bolond vagyok, vagy pedig igazat mondok.

nem szokásom másokat megbántani, és azzal amit mondok minden igazzá válik, az abszurdumok pedig eltűnnek. de az első pontodban leírtjaid alapján, pont azon vagyok, hogy mindenki birtokolja ezt a fajta igazságot. :)


3.)Én sem láttam ehhez hasonló kérdést, de már megköszöntem a feltevőjének, de mindenkinek aki korrektül áll a dolgokhoz. :)


üdv

25/F

2010. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves 25F megnéztem miről szól a könyv.

A hozzászólásod alapján messiáskomplexusod van.

2010. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"azzal amit mondok minden igazzá válik"

ráadásul agyadra mentek a szektás baromságok

2010. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
88%

köszönöm a véleményed.

de igazából soha életemben nem jártam semmilyen szektában, és édesapám is óvva intett minden ilyentől, nehogy bemanipuláljanak(ez nem azt jelenti, hogy minden vallási "gyülekezetben" jelenlévő ember ilyen lenne), megszédítsék a gondolkodásmódomat. Templomba se jártam soha, kedves válaszoló, csak amikor az iskolámmal kötelező volt, karácsony körül, illetve 1szer amikor az unokatestvérem megházasodott. Szóval miből következtetsz erre(agyamra ment a szektás baromság)? :)

Egyébként egész életemben az eszemet használtam, és mindig volt bennem valami, ami úgymond felülbírálta önmagam...magamnak tekintettem azt is, és most nem rég kiderült, hogy nem vagyok bolond. Soha nem beszéltem senkinek sem róla, mindaddig, amíg egy kedves leányzó nem ajánlotta ezt a könyvet. Most már tudom, mi az, ami velem volt, és velem is lesz mindig. :)


üdv

25/F

2010. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért mert vele nincs minden rendben. Folyton ugyan azt hajtja. A budiajtóval jobban lehet vitatkozni mint vele. Érvelni nem tud, csak kiragad pár szót, amiről elmondja ugyan azt, az érvek lényegét pedig egyszerűen elengedi a füle mellett.
2010. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

:D


üdv

25/F

2010. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!