Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 25/F Te miért vagy 39 %-os?...

25/F Te miért vagy 39 %-os? Rengeteget tanultam tőled, pedig nem vagyok mai gyerek!

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérdeztem tőle egyszer, bár a kérdés nem az enyém volt, csak odatévedtem, és számomra is nagyon értékes és hasznos dolgokat írt! A %-a nem érdekel, ok nélkül is pontoznak lefelé.


24/N

2010. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

Helló!


Nos a válaszaimban megtalálod, miért is vagyok alacsony százalékon.

A könyvvel kapcsolatban meg annyit, hogy ha valaki elolvassa, akkor megszerezheti a megfelelő életszemléletet, mert "sajnos" az előző már a végét járja. Tehát a valós oka, hogy feltüntetem, az az esély megadása a többi embernek, hogy lásson. Nem győzködök senkit sem, csak elmondom a saját véleményem, illetve lehetőséget adok mindenkinek, hiszen az emberek megérdemlik, hogy tudják az igazat, és ki tudjanak kerülni a szenvedésből. :)

A "vicces" különben pedig az, hogy szó van ebben a műben az intuíció nevű dologról, és mérsékelt jövőbelátásról is, de mindazért, mert egy teljesen más világnézetet tár az olvasó elé, ahonnan szemlélődve ezek mind igazak. És tegnap belém vágott a "gondolat", hogy ki lesz írva egy kérdés velem kapcsolatban a mai nap. Láthatjuk. :)


köszönöm azoknak akik korrektül állnak a kérdésekhez, és külön köszönet a kérdést kiírónak, hogy megtisztel azzal, hogy megérti a mondanivalómat, és nem vak. örülök, hogy segíthetek, s az igazi célom tényleg ez lenne.


üdv

25/F

2010. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

14:14 nek üzennék, persze nem kikezdésből, és a 2. pontjánál leírtjai alapján.


Én mindig a pozitív jellem felől közelítek, és mivel a viselkedése teszi az embert, nem pedig a ruhája/munkája, ezért az élet bármely területére adhatok "hasznos" választ. Természetesen nem mindenki fogadja el ezt. :)


üdv

2010. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 BlackSword ***** válasza:
53%
Ahogy ma 14:03 is írta... Politika rovat, de nem biztos, hogy liberális, éppen eélg, ha nem díszmagyar, és még a zsideszt sem komálja... Éppenséggel lehet konzervatív is...
2010. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

én ember vagyok, mint mindenki más. :)


üdv

25/F

2010. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25F most már én is kiváncsi vagyok rád, mely kérdésekre válaszoltál?
2010. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

igazából vallás/valláskritika kategóriában tevékenykedtem többet. ha viszont a teljes "tudásomra" vagy kíváncsi, akkor az előző oldalon egy válaszoló felhozta a könyv nevét, amit "ajánlani" szoktam. ebből kinyerheted azt, amire szükség van. :)


üdv és sok sikert.

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az Ő hatására olvastam el Az önvaló bölcsességét. :D
2010. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%
MI a faxopás van itt mindenki 100%-os légyszi engem is nyomjatok már fel , előre is kösz.
2010. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 moi7 válasza:

Véleményem szerint ezek is a lehetséges okok között van:

1) A legtöbb hozzászólásához odaír mindig egy bizonyos linket... ami egy idő után már kezd unalmas lenni


2) Az előzőhöz kapcsolódik részben, hogy olyan "szektásan" okoskodik, mintha a Jehova Tanuitól tanulta volna a hogyan nyomassuk úgy az okoskodásunkat, mintha az lenne a teljes igazság, amit persze csak ő, ők birtokolnak, és másnak nem lehet igaza


3) Ti miért istenítitek őt? Másokat is ugyanúgy lepontoznak igazságtalanul, mégsem láttam még egy ehhez hasonló kérdést...


Vannak még tippjeim, de azt majd később írom.

2010. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!