Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 25/F Te miért vagy 39 %-os?...

25/F Te miért vagy 39 %-os? Rengeteget tanultam tőled, pedig nem vagyok mai gyerek!

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, sokan nem értenek vele egyet, mert máshogy szemléli a világot, ahogy az étlag, ezért lepontozták. Nem vagyok 25 éves, nem vagyok fiú és 39%-os sem :D
2010. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos betévedt a fogyókúrásokhoz. Hihetetlen, hogy ott mi megy :), érdemes benézni egyszer kétszer. Amúgy meg kicsit talán túl könnyű lepontozni valakit. Ha valami olyat mond ami már szúrja egy ember szemét akkor már húzza le. Ilyen ez...
2010. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy sok olyan kérdező van, akinek ha mást mondasz, mint ami az ő véleménye akkor lepontoz. Meg sokszor vita alakul ki egy-egy témában, és aki az ellenkező állásponton van, az is lepontoz. Aki őszintén elmondja a véleményét, az sokszor így jár.
2010. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Politikában lehet a leghatékonyabban lepontoztatni magunkat. Meg talán a vallásban és itt.
2010. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a családi kapcsolatok ésa szerelem-szex rovatban van a sok barbár lepontozó ember.
2010. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Meg a Szépség-divatban a képfeltöltős kérdéseknél ("szerintetek hogy nézek ki?"). De egy kicsit eltértünk a tárgytól...
2010. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem libsi, és a politika témában osztja az észt.
2010. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez az a kategória, amit imádnak olvasni az abszolút kételkedők, és szinte hobby szinten űzik a lepontozást. Nem értem őket, én be sem nézek olyan kategóriába, amihez nem értek, vagy nem érdekel.

Sokan vannak olyanok is, akik anélkül, hogy akár a kérdést, akár a választ elolvasnák, lepontoznak mindenkit. Ez is egy szórakozás számukra. Szánalmasak.

2010. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, azért mert minden kommentje végére odateszi azt a linket az Önvaló Bölcsességével, ami egy idő múltán idegesíti az embereket.

Szerintem is egy értelmes ember, de lassan már-már Jehova Tanújába megy át.

2010. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A politika és a vallás témákban egyszerű százalékot veszteni, én is 10%-ot vesztettem elég rövid idő alatt.


Tehát okok:

1.) Egyet nem értés (akár más hívőkkel/vallásosokkal is)

2.) Néha bejár olyan témakörökbe, ahol a válaszai, révén mindig a vallás/hit felől közelítik a témát, tényleg nem hasznosak

2010. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!