Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Unalmas vagyok, mit tehetnék...

Unalmas vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm sosem , mostanában már nem is szoktam próbálkozni , félek ha egyszer összejönnék egy csajjal akkor az se tartana sokáig , mert megunna.


Az iwiw-en van ez a kvízsorozatos izé , abból kitöltöttem azt , hogy te melyik sorozatba lennél jó, és az jött ki hogy én még a szomszédokba sem lennék jó :D , mert túl unalmas vagyok... ezt ez előtt is tudtam.


Változtatni szeretnék ezen , de nem tudom hogy.


2010. máj. 7. 10:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Szállj be az internetbe.

Amúgy...

"Igen és akkor most még is mit írjak? Azt hogy voltam ma futni, meg hogy szeretnék vissza menni teniszezni? erre kb úgy is azt írná hogy ok , vagy valami aha értem-et ,:) " - Akkor ez a csaj unalmas és nem te. Én simán visszakérdeznék, hogy "igen? mért?" "mennyit futottál? mért futsz?" meg sok minden...

Az a csaj nem volt jó páciens. Például velem baromi jól ellennél, mert én mindig kérdezek mindent a partneremtől, és nem ízért, hogy beszéljünk már valamit. Szóval a csaj az unalmas, és fszér írt rád, ha csak ezt tudná mondani. Na mindegy.


Ez meg tök baromság, hogy unalmas vagy. Unalmas ember nem létezik. Ha tudsz dumálni, akkor mondd, ami eszedbe jut. Talán eddig olyanok vettek mindig körül, akik unalmasak voltak, és csak meditálva tudtak létezni a mindennapjaikban.

2010. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 18L voltam. :))) Csakhogyna.

Amúgy nem tudom, mért kell, hogy plusz infó legyen az, hogy még sosem volt barátnőd. És? (nemszemrehányóan) Attól nem vagy több, és attól sem, ha 15 évesen egy árokban veszted el.

2010. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, az "attól nem vagy több" kicsit nem jól hangzik, szóval: "attól nem vagy kevesebb, hogy nem volt eddig barátnőd"

:)

2010. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
(Jól összekutyultam a mondatot, de remélem azért érthető.:)
2010. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
:):) értem és köszi , nem tudom régen vele is egész jól eltudtam beszélgetni, nem hiszem hogy vele lenne a baj , hiszen azért mással sem tudok beszélgetni úgy mint régen . Na mind1 :D , ma délután megfogadtam hogy máshogy állok a dolgokhoz :) aztán majd kiderül hogy mi lesz :)
2010. máj. 7. 22:52
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már ahogy telnek az éveid egyre több mindent tapasztalsz,bővül a szókincsed és változni fogsz még. Én sem tudtam miről beszélni ilyen idős koromban senki, semmi nem érdekelt ,alig tudtak belőlem kihúzni pár szót,ha nem kérdeztek meg, meg sem szólaltam:D aztán sokat olvastam (hobbim) és egyre választékosabban tudtam magamat kifejezni . Na és olyan munkám lett kb 25 évesen (postai ügyintéző ) ahol el sem kerülhettem az embereket . Folyton társalogtak velem a visszajáró ügyfelek és én egyre dumásabb ,közvetlenebb lettem bár alapvetően jó a humorom is,szóval jön minden magától . Nagyon sokat változtam akkoriban,sokat számít mennyit jársz társaságba ahol meg kell szólalni.

Párommal mikor megismerkedtem ,nagyon hallagatag voltam aztán jött a posta és meglepetésére,örömére (külön voltunk és újra összejöttünk újra) sokkal kommunikatívabb lettem. Büszkébb volt rám ,hogy végre a baráti társaságban meg tudok szólalni és nem hülyeségeket fecsegek :) Szóval ismerkedj ,ismerkedj...még ha ez most terhesnek is tűnik de még fiatal vagy. 30/L

2010. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
49%
nem unalmas vagy ,hanem depressziós ... nem unod a depressziót? az olyan unalmas dolog lehet ...
2010. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
eee
2011. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én is uncsi vagyok:(
2015. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!