Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Unalmas vagyok, mit tehetnék...

Unalmas vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm sosem , mostanában már nem is szoktam próbálkozni , félek ha egyszer összejönnék egy csajjal akkor az se tartana sokáig , mert megunna.


Az iwiw-en van ez a kvízsorozatos izé , abból kitöltöttem azt , hogy te melyik sorozatba lennél jó, és az jött ki hogy én még a szomszédokba sem lennék jó :D , mert túl unalmas vagyok... ezt ez előtt is tudtam.


Változtatni szeretnék ezen , de nem tudom hogy.


2010. máj. 7. 10:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
legyél grufti! ha már unalmas vagy,legalább egy izgalmas külsővel kompenzáld!egyből lesz egy stíluskör,aki befogad!!!
2010. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
:) hát erre fele nincsenek ilyen extrém megjelenésű emberek , ez egy kisebb város (40.000) , és még csak egy ilyen emberrel sem találkoztam :) szóval nem lenne sok ember aki befogadna sztem .
2010. máj. 7. 11:31
 13/39 anonim válasza:
78%

te nem unalmas vagy

önsajnálatban szenvedsz nem tudom annak miértelme hogy nem írsz vissza annak aki rád ír..te dolgod oké de ettől lennél unalmas?nem bunkóságból írom amit írok..hanem segíteni szeretnék h rádöbbenjél nem vagy uncsi csak magadba kéne nézni egy kicsit. amúgy hányéves vagy?

2010. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam vissza neki mert nem tudtam volna mit írni neki úgyse...kb ez lett volna :


-szia

-szia , mi újság veled?

-semmi különös, és veled?


Igen és akkor most még is mit írjak? Azt hogy voltam ma futni, meg hogy szeretnék vissza menni teniszezni?


erre kb úgy is azt írná hogy ok , vagy valami aha értem-et ,:)


és akkor kb ennyi, ezt akartam elkerülni azért nem írtam semmit sem .


Hány éves vagyok? Nem hinnéd el ha elmondanám .:D

2010. máj. 7. 11:46
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

az iwiw-es teszten csak röhögni lehet. :D már bocs, de sztem nem az igazságot mutatja. :P tapasztalat :D:D:D:D:

én csak röhögök rajtuk :P tedd te is azt, jobban jársz. :D

2010. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
69%
ne sajnáltasd magad...nem áll jól... pörögj fel, s nem leszel unalmas. :D:D:D:D:D:D
2010. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Jó...:D most elhiheted hogy én is röhögtem először azon ami kijött a sorozatos tesztben, hogy én még a szomszédokba sem lennék jó , mert túl unalmas vagyok :D:D , de aztán meg belegondoltam és kb igaznak is tűnt sajnos :D
2010. máj. 7. 11:53
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is uncsinak tartom magamat, de szerintem ezzel nem vagyunk egyedül. Szerencsére akikkel eddig dolgom volt nem találtak annak. Nem vigasznak szánom, de hiszek abban, hogy "vak tyúk is talál szemet", vagyis van, akik épp az ilyen embereket szeretik. (Nem az unalmasakat, hanem akik olyannak tűnnek maguknak.)
2010. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden hülye tesztet a szívedre venni, elhinni sem. Talán humornak szánták. És: lehet, hogy unalmas vagy, de megbízható, nyugodt, kedves, okos, ügyes és szép. Vagy gazdag. Vagy talpraesett. Vagy szépen rajzolsz, és érzéken yvagy.Engem speciel fársztanak a "szórakoztató" férfiak. Nem mindenki azt keresi. Próbálkozz a csendesebb lányoknál!

Mindamellett: íratkozz be egy-két tanfolyamra, szakkörbe vagy edzésre! Próbálj ki olyasmit, amivel még nem foglalkoztál! Olasd el napra készen a híreket, ami kevésbé érdekel azt is! Menj el néha kiállításra vagy színházba!Koncertre, meccsre.Íratkozz be akönyvtárba! Beléphetsz valamilyen karitatív szervezetbe is: pl önkéntesnek a gyerekkórházba, a lelkisegélyszolgálatba, vagy az állatkertbe. Foglalkozz hetente azzal a témával, ami téged különösen érdekel. Így tájékozotabb és szórakoztatóbb is leszel hamarosan.

45/N

2010. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Téged bánt, h nem írtál vissza. Este menj rá R-re, és kérdezd meg mmi van vele? Ha azt írja semmi, kérdezd meg , mit tanul, van-e barátja, és emléxik e..és itt jön eg yeset, amit fel tudsz idézni vele. Bármi.

Magáról mindenki szívesen beszél. Ha nem tudsz mit mondani, beszéltesd! Ne fogaddd el a "semmi" választ. Mindenkivel van valami. Legfeljebb nem fog bele elmondni. Ha nem akarsz hosszan bezsélgetni, akkor még mindig írhatsz ennyit: örülök, h rámírtál. Régen hallottam rólad. Még mindig szőke a hajad?"(van macskád, sokat biciklizel, szereted a fánkot)

2010. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!