Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Unalmas vagyok, mit tehetnék...

Unalmas vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm sosem , mostanában már nem is szoktam próbálkozni , félek ha egyszer összejönnék egy csajjal akkor az se tartana sokáig , mert megunna.


Az iwiw-en van ez a kvízsorozatos izé , abból kitöltöttem azt , hogy te melyik sorozatba lennél jó, és az jött ki hogy én még a szomszédokba sem lennék jó :D , mert túl unalmas vagyok... ezt ez előtt is tudtam.


Változtatni szeretnék ezen , de nem tudom hogy.


2010. máj. 7. 10:42
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg képes változni az ember , én minden esetre szeretnék ,megpróbálkozok azokkal a dolgokkal amiket leírtatok, remélem sikerül , köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 7. 12:05
 22/39 anonim ***** válasza:
76%

Ha túl vag ya XX-en,a kkor komolyabb a bajod! Akkor igenis, gyorsan nyitnod kell, barátkozni, ismerkedni, és vállalni amilyen vagy. A lustákat, unalmasokat és rondákat is szereti alaki. Nem kell érdekesnek lenned, csak engedned kell az embereknek, hogy megismerjenek, ahogyan ők szeretnék,. Ne titkold el magadat!Nincs mit szégyellnünk egyikőnknek sem. Mindenkinek vannak erényei, és hibái is.

Ha kérdeznek(hogy vagy, hány éves vagy..) nyugodtan mond meg az igazat. Az igazság érdekes.

2010. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

21 leszek októberben, nem tartom magamat rondának, ilyet még nem kaptam másoktól sem , sztem inkább átlagos kinézetem van , és átlagos külső + unalmas belső , hát ez nem hangzik valami túl jól.


Igen ,kicsit bánt hogy nem írtam R-nek , de csak azt akartam megelőzni amit írtam , de lehet hogy valamit válaszolni kellett volna neki. Amúgy meg nem csak róla van szó, hisz ugyanúgy a többi ismerősömmel sem beszélek már sokat msnen vagy semennyit se még ezzel a kevéssel sem.

2010. máj. 7. 12:15
 24/39 anonim ***** válasza:
51%
Háát ezen csak Te tudsz változtatni..,olvass sok könyvet pl.,hogy legyen szókincsed,az agyad is felpörög,és tudsz bármiről beszélni...,máris nem leszel unalmas!És mondogasd magadnak,hogy "Istencsászár" vagyok,és akkor nőni fog az önbizalmad is,mert úgy látom a béka segge alatt van..
2010. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
51%

Nyaff nyaff, úgysem tudnák mit írni...Az én időmben még alapvető udvariasság volt visszaköszönni.

Egyébként is mi a baj azzal hogy voltál kocogni, vagy mész teniszezni? Magyarán tudtál volna mit mondani. Mivel ő köszönt rád, így nyilván az érdeklődés is megvolt a részéről. Ami igazán unalmas, az a masszív önsajnálat amivel a lehető legrosszabbat fested magad köré anélkül hogy ténylegesen kipróbálnád mi történik. Nos akármi is az, ennél csak jobb lehet.

Talán bzmg próbálj meg egy kicsit pozitívabban állni az élethez! Röhej hogy ezt nekem kell elmondanom szkeptikusként olyasvalakinek aki ezotéria rovatban kérdez. Hahó, pozitív gondolkodás! Rémlik? Vagy elkéstél a tanfolyamról és pont csak az alapja maradt ki?

2010. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
51%
Héé, a Szomszédok nem is unalmas! Utánozhatnád pl. a Vágási Ferit és akkor hős lennél. Bátor és mindig frappáns.
2010. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Köszi , és tényleg igazatok van , nem úgy kellene hozzáállnom a dolgokhoz ahogy egy ideje már teszem.
2010. máj. 7. 13:21
 28/39 anonim ***** válasza:
51%
Olyan nincs, hogy valaki unalmas:) Biztos vannak olyan témák, amik érdekelnek téged, nem igaz? Művészet, sport vagy akármi... olyan emberek társaságát keresd, akikkel azonos az érdeklődési körötök,ők biztos nem tartanak unalmasnak:)
2010. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
69%
Rabolj bankot!
2010. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
69%
Rabold el Barack Obamát, és követelj érte váltságdíjat.
2010. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!