Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Unalmas vagyok, mit tehetnék...

Unalmas vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm sosem , mostanában már nem is szoktam próbálkozni , félek ha egyszer összejönnék egy csajjal akkor az se tartana sokáig , mert megunna.


Az iwiw-en van ez a kvízsorozatos izé , abból kitöltöttem azt , hogy te melyik sorozatba lennél jó, és az jött ki hogy én még a szomszédokba sem lennék jó :D , mert túl unalmas vagyok... ezt ez előtt is tudtam.


Változtatni szeretnék ezen , de nem tudom hogy.


2010. máj. 7. 10:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
mit értesz azalatt, hogy unalmas vagy? :D
2010. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Például nem rég csináltam új Msn-t , azért mert a régin felvolt véve vagy 60-70 ember akikkel régebben beszélgettem azért , sokat , még ha nem mindegyikkel is , aztán már egy ideje nem , és ezért csináltam újat . Most felvettem 7 embert ennyi van fent akikkel úgy gondoltam még tudok beszélni meg ilyenek , de már ide se jelentkezek be , max rejtve kapcsolódok :D , mert szerintem velük sem tudnék semmiről sem beszélgetni . Valamelyik nap rámírt egyik csaj ismerősöm , én elfoglalt módban voltam , de láttam hogy írt, és nem írtam vissza neki semmit sem , mert nem tudtam volna mit írni neki .
2010. máj. 7. 10:52
 3/39 anonim ***** válasza:
51%
Szia, szerintem minden ember érdekes. Miért tartod unalmasnak magad? Nem tudsz miről beszélgetni másokkal? Nem érdeklődsz semmi iránt? Ezeken csak te tudsz változtatni, olvass sokat, ezáltal bővül a szókincsed is, találj valami hobbit magadnak, akár sportot is, ha találkozol egy hasonló érdeklődésűvel, már megvan a közös téma.
2010. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Van akivel tudok beszélni , de amikor beszélünk élőben , mondjuk ketten , akkor kb semmi poén nincs a beszélgetésünkben, minden olyan komolyan hangzik . Nem tudom, unalmas vagyok és még csak vicces sem . Nem szeretnék a társaság közepe lenni , de az sem szeretnék lenni ami most vagyok . Meg például az előbb írtam azt , hogy rámírt a R. és én nem is írtam vissza neki . Lehet régebben tudtam mit írni neki nem tudom, de most kb semmi. Fiatalabb nálam 3-4 évvel és nem tudom mit mondhatnék neki.
2010. máj. 7. 11:02
 5/39 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt tudnám mondani, hogy próbáld meg lekötni magad, felkelteni a saját érdeklődésedet valamilyen téma/témák iránt.Menj el görkorizni/bicajozni/futni, válassz valami más sportot ami érdekel és érdekes (tenisz, golf, bowling, sakk), vagy találj valamilyen hobbit, ami leköt és esetleg találkozol hasonló gondolkodású emberekkel. (rajzolás, sütés-főzés, hangszertanulás, nyelvtanulás, barkácsolás stb.)


Ne beszéld be magadnak, hogy unalmas vagy, mert akkor azzá is válsz. Én sem tudok vad idegenekkel (vagy olyanokkal, akiket nem rég, vagy nem túl jól ismerek) akár miről elbeszélgetni, de ettől még úgy gondolom, hogy lehetnek olyan dolgok, amelyekben más vagyok, különlegesebb vagyok, mint a többi ember.

Minden emberben kell, hogy legyen valami érdekes, különleges.


Egy kis önbizalom!!!!

2010. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
15%
anyám... lustavagy.
2010. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy lusta vagyok?
2010. máj. 7. 11:05
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lusta lennék , hisz ha megkérnek valamire itthon megcsinálom , futni is elszoktam járni egyik ismerősömmel , és teniszeztem is 10 évet kb :) , de a tanulás miatt abbahagytam , nyáron szeretnék visszamenni , de kb nincs kivel , egyedül meg nem valószínű.
2010. máj. 7. 11:08
 9/39 anonim válasza:
17%
Ne legyél unalmas
2010. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne ,hogy egyik nap felébredek és már nem vagyok az.
2010. máj. 7. 11:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!