Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lelkem párja? Ő lehet az akit...

Lelkem párja? Ő lehet az akit nekem rendeltek?

Figyelt kérdés
Van egy srác.16 évesen jöttünk össze,2 évet voltunk együtt, sok veszekedéssel. Mindentől megvédett. Aztán vége lett. Eltelt 4 év. De a 4 év alatt mindig véletlenszerű találkozások voltak. És most. Találkoztunk és megcsókolt úgy éreztem minden a régi, nem fellángolás, úgy érzem szeretem. Miért történt ez újra,

2014. aug. 18. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én most jöttem onnan... többet vissza nem megyek! :)
2014. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Nem is igazán értem, hogy mire jó többeknek így "offolgatni" és piszkálni a kérdezőket! Ez az oldal nagyon nem arra kéne, hogy legyen!
2014. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egy a baj: Ez az oldal NEM kellene ,hogy legyen!

Ez az oldal igazából vicc oldal (mikor olyat kérdezgetnek ,hogy létezik-e olyan távirányító amivel előre-hátra lehet pörgetni az időt a valós életben...)


Szerinted ez normááááális? :O

2014. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tudod nem fogok leállni vitatkozni,de ez az oldal azért van hogy az emberek segítsenek másoknak,ha esetlen m tudnak valamit,mások leírják nekik a tapasztalataikat,ha szerinted ez az oldal vicc,miért vagy fent? Mindennap látok valami újat amit tanulhatok innen akármilyen témában.Bővíthetem a szókincsemet,ez olyan mint egy nyílt könyv,mindenki lát mindent,aki szeretne tanulni.De ahogy látom te nem igazán,nem akarlak megsérteni,neharagudj,de igazi nagy gyökér vagy.
2014. aug. 21. 10:07
 15/18 A kérdező kommentje:
És még egyszer köszönöm drága a válaszodat,nagyon kedves vagy és örülök hogy vannak még ilyen emberek! :)
2014. aug. 21. 10:08
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as, teljesen egyetértek a Kérdezővel! Ha nem tetszik ez az oldal, akkor nem kötelező idejárni, egyszerűen csak ne foglalkozz vele, ennyire egyszerű. Mert tény és való, hogy vannak idióta kérdések is, azokat úgyis törölni fogják egy idő után, ha valaki bejelenti, viszont a normálisakat meg nem kellene az idióta válaszokkal "tönkretenni". Nekem legalábbis ez a véleményem, de én se akartalak megbántani ezzel.

És Kérdező, még egyszer nincs mit!:D

2014. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam ,hogy nem tetszik ez az oldal!

Sőt!... NAGYON IS JÓL ELSZÓRAKOZOM ITT! :D

(Persze nem feltétlen a normális kérdésekre értem ezt, inkább az ilyen valóságtól elszakadt ,mesébe vagy Sci-Fibe illő kérdésekre vonatkozóan írtam ezt)!


Példának okáért írok még egyet amivel tegnap szembesültem: Hogy lehet visszaszerezni a szűzességet? (Most őszintén... ilyet KI KÉRDEZ?)

2014. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát elárulom neked hogy műtéttel már az is visszaszerezhető (Y) :D szóval..
2014. aug. 21. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!