Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy túl gyáva a...

Lehetséges hogy túl gyáva a lelkem ahhoz, hogy kilépjen a testemből?

Figyelt kérdés

Mert már régota probálkozok, meditálok és nem sikerul...

Vkinek van vmi jo teknikája erre?


2012. nov. 17. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért akarsz meghalni? A testedből ugyanis csak akkor tudsz kilépni! A többi csak beképzelés!
2012. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

én is így kezdtem, de aztán ezzel a módszerrel belejöttem:

ehhez a meditációhoz nem kell leülni mert a talaj érzete csak zavaró tényező, csak állj meg egyenesen, és rakj magad köré gyertyákat. rakd keresztbe magad előtt a karjaidat, olyan pózban mint az egyiptomi fáraók a festményeken, és a pont előtted égő gyertya lángjára koncentrálj, és nem túl hangosan mormold magadban: hassha malasshi da kasso ki kessi, és eközben gondolj a tehenekre. addig csináld, amíg le nem égnek a gyertyák.

nekem hatszázötvenhetedik próbálkozásra összejött, de neked úgysem sikerül ilyen korán.

amúgy nem kéne ezt átrakni a humor kategóriába? mert ezt te sem gondolhattad komolyan.

2012. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez a fogalom, hogy test elhagyás ez nem pontos :) 2 féle verziót ismerek, amiknek birtokában is vagyok, egyik sem nagy cucc.Az egyik az asztrál utazás ( ha nemtudod, hogy miaz, akkor írj pm-et vagy guglizzál rá ) a másik pedig az, amikor az éter testedet irányítod.Az éter test egy energia test, amivel elhagyhatod a testedet és nagyon sok mindenre lehet használni.
2012. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az élet értelmét úgy is meg lehet fogalmazni, hogy megtanulj a itt és most a testedben létezni.


Szerintem ezzel kéne próbálkoznod először. Ha ez már megy akkor jöjjön valami érdekesebb. :)

2012. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túl buta a lelked :S
2012. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mmT válasza:

kb egy pár perces klinikai halálnak vagy brutális gyorsulásnak kellene bekövetkezni, h ezt átélhesd. hogy tényleg ki fog-e lépni a lelked, vagy csak csak agyad flesseli majd a kilépést, azt ebben az életben nem biztos, h valaha is megválaszolják.

Melegen ajánlom Szendi Gábor: Isten az agyban c. könyvének "A halál tornácán" c. fejezetét. Imádni fogod!

2012. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antimod ***** válasza:
A halálközeli élmények során elég sok testenkívüli élményt hitelesítettek már, ezért ez nem kérdés, van ilyen. A legtöbb embernél azonban spontán jelentkezik, és többségük annyira megijed, hogy szinte abban a pillanatban vissza is kerül a fizikai testbe.
2012. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy még lelkileg nem vagy felkészülve a dologra, ezért is nem sikerül akár mennyire is próbálod. Nekem sem megy, de próbálkozom.
2012. nov. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is attól függ, hogy a lelked felkészült-e már rá. 'Free my mind' :) Meg lehet csinálni :) Sok-sok év gyakorlással.
2012. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!