Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lelkem párja? Ő lehet az akit...

Lelkem párja? Ő lehet az akit nekem rendeltek?

Figyelt kérdés
Van egy srác.16 évesen jöttünk össze,2 évet voltunk együtt, sok veszekedéssel. Mindentől megvédett. Aztán vége lett. Eltelt 4 év. De a 4 év alatt mindig véletlenszerű találkozások voltak. És most. Találkoztunk és megcsókolt úgy éreztem minden a régi, nem fellángolás, úgy érzem szeretem. Miért történt ez újra,

2014. aug. 18. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Első nagy szerelem. Soha nem fogod igazán elfelejteni, mindig is meg fogja dobogtatni a szívedet....
2014. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ennél azért többet érzek. :( Ennyire? Igen megdobogtatja,de azóta .. a csók óta folyamatosan rá gondolok. Júúj.
2014. aug. 18. 18:14
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg a szüleidet. Gondolom, hogy ők rendelték neked.
2014. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Visszatértek a régi érzéseid, mivel nem tudtad elfelejteni.

Az első olyannal, aki iránt a legtöbbet éreztem nekem is volt ilyen. Illetve jelenleg is van. Szóval hosszú időn át bele voltam zúgva, aztán egy idő után sikerült elfelejtenem. Mármint azt hittem, de mégse. Egy olyan másfél év után úgy hozta a sors, hogy megint gyakrabban kellett találkoznunk és visszajött minden. Azóta ott tartok, hogy most is szinte ugyanazt érzem, amit anno éreztem. Tehát tök mindegy, ha egy ideig megint elmúlik minden, könnyen lehet, hogy ha látom majd újra, akkor megint többet fogok érezni....

(első voltam)

2014. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lucifer 666 ..nem is csodálom hogy ezt a nevet adtad magadnak.. te az ilyet viccnek tartod,én viszont érzelemnek!
2014. aug. 19. 09:19
 6/18 A kérdező kommentje:
Első,köszönöm szépen a válaszodat :)
2014. aug. 19. 09:19
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

A 3 milliárd emberből pont ő vele találkoztál.

Nézd meg az esélyeket, mi a valószínűbb: ő az igazi (az 1, a nagy Ő) vagy csak bemeséled?

2014. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Természetesen bemesélem...nyílván..észlény.Nem szokásom ilyeneket bemesélni magamnak.De köszönöm a válaszodat ez is egy variáció,elfogadtam a véleményt.Szia :)
2014. aug. 19. 15:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Vaterán rendeltétek?
2014. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hahahah..anyukámnak megint csak igaza volt,normális embert ritkán látni..mint a fehér holló :) Feltettem egy kérdést és 1 személy volt aki normálisan tudta megválaszolni! Neki köszönöm,ti elmehettek a búsba :D
2014. aug. 20. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!