Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megfejteni...

Hogyan lehetne megfejteni egyes jeleket?

Figyelt kérdés
Hiszek abban, hogy a sors valamiféle jelet küld ha rossz irányba haladok, vagy valami hasonló, de van egy amit nem tudok értelmezni, mert lehet elfogult vagyok magammal szemben. Hogyan tudnám ezeket jól értelmezni, nincs valami jó könyv ami segít tisztábban látni?

2013. júl. 28. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én inkább az érzésekre hagyatkoznék.

Ha jelet kapsz azt érezni fogod.

De ha nem érzed a jeleket, akkor nem jelentenek neked semmit, csak elsiklasz felettük.

Én is éreztem, hogy kapok bizonyos jeleket, és mindig tudtam, hogy valami felsőbb útmutatás.

Pl kiráz a hideg, elérzékenyülök, vidámabb leszek :-)

2013. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül nem megy a döntéshozás és a következmények vállalása? Szegény...
2013. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfejteni rejtvényeket kell! A jelek azok jelek! Mindig adott hely, idő, kontinuum.
2013. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiszek abban, hogy a sors valamiféle jelet küld ha rossz irányba haladok,"

Ha nem vagy a helyeden akkor azt biztos érzed. Nem szereted csinálnli, nem érzed jól magad.. érzelmeidre hallgass.

Ha meg valahol jól érzed magad valószínű megtaláltad a helyedet, de ez nem azt jelenti, hogy ottan nem lesznek nehézségek!

2013. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!