Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan értelmezzem...

Szerintetek hogyan értelmezzem a jeleket?

Figyelt kérdés
Régóta érlelődött bennem egy elhatározás, hogy valamit meg kéne tenni, amit régóta szerettem volna, és kitűztem magamnak egy napot, amikor belevágok, és aznap influenzás lettem. Ez most próbatétel, hogy mennyire komolyak a szándékaim, vagy azt jelzi, hogy gondoljam át a dolgot.És szerintetek ki küldi ezeket a jeleket?
2011. nov. 24. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
az attól függ. ugye nem egy bizonyos S. Ábel ihlette azt a bizonyos tervet?:D
2011. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez most egy olyan kérdés, mint hogy felmerül-e, hogy Rolandnak hívnak és 24 éves programozó vagyok. Biztos felmerül, de nem.
2011. nov. 24. 14:00
 3/9 A kérdező kommentje:
ki az az S.Ábel? Az volt a tervem, hogy belevágok egy új hobbiba és új barátokat szerzek
2011. nov. 24. 14:01
 4/9 Antimod ***** válasza:
Azért ez még túl kevés ahhoz, hogy jelnek vedd. Ha sorozatosan megtörténik, már az lehet, de ez most talán csak egy véletlen egybeesés.
2011. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy értelmezd, hogy be van szükülve a látótered, és ingerszegény környezetben élsz plusz nem eszel vitamindús kajákat, és nem öltözködsz az időjárásnak megfelelően.
2011. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom ez azért volt, mert nagyon ráizgultál a témára, ez stresszt okozott, az meg a betegséget. Inkább csak kezdd el amit akarsz és kész.
2011. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jelet kapnál valahonnét az egyértelműbb lenne.
2011. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igaziból úgy gondolom, hogy a dolgok tök random történnek, csak érdekelt, hogy van-e más vélemény
2011. nov. 24. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
EZ egy egybeesés, az influenza nincs összefüggésben evvel
2011. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!