Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Annyira tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy értelmezzem a jeleket.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és tetszik egy 21 éves srác. Minden péntek este látjuk egymást,mert ugyanazon a szórakozóhelyen vagyunk.. A helyzet a következő: a szemkontaktus már egy jó ideje megvan,és sokszor mosolyogtunk már össze,csak mindig a haverjaival van,úgy meg necces megközelíteni. Nagyon sok a kizáró ok is,amiért nem is lehetne semmi köztünk pl. most lett vége 3-4 hónapja egy komoly kapcsolatának(3év) és nem tudom,egyáltalán lezárta-e már ezt magában. Vagy nem tudom hogy soknak tartja-e ezt a 4 évet..És konkrétan tudja,hogy ki vagyok,látszik hogy felkeltettük egymás érdeklődését,mégsem történik semmi.. és fogalmam sincs mit csináljak..Én még valahol mindig leragadtam az etikettnél,és nem én akarok lépni,azt várom,hogy ő tegye meg,ha akarja. Ezek szerint akkor nincs esély?Vagy csak félénk lenne? Áh.. szinte érezhető,hogy vibrál a levegő.. :/ Mit tanácsoltok?
2010. ápr. 24. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is megvárnám,amíg ő közelít,de lehet,hogy addigra lebontanák körülöttetek a szórakozóhelyet.Valamiért hezitál,ez nyilvánvaló.Nem a korkülönbség miatt.Ha már nem bírod a feszültséget,egyszer kapd el wc-re menet,és válts vele egy-két szót.
2010. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia szerintem is lépj :D max nem akar kapcsit de akkor legalább beszélgettetek :D és tudod h mi a helyzet :D sok szerencsét :D 21/f
2010. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!