Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kaptatok már jeleket?

Kaptatok már jeleket?

Figyelt kérdés
Olyan jeleket,amikről úgy éreztétek,terelni próbált titeket valamerre/valakihez,a legváratlanabb pillanatban,még ha nem is értettétek nagyon a dolgot?Aki hisz ilyesmiben,az mit gondol erről,ki adhatja,vagy mi ezeket a jeleket?

2013. ápr. 9. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én kaptam ... az óvodában ... de ellenálltam a kényszerítésnek ... boríték volt a jel, de azért sem lettem postás
2013. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kaptam már sokszor, talán az őrangyalunk figyelmeztet, vagy ki tudja. :-))
2013. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még nem, de igazán jól jönne mondjuk a lottó kitöltése közben :D
2013. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És milyen jeleket kaptál?:)mond el!
2013. ápr. 9. 15:03
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

5/5

Szánalmas vagy ember.

2013. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is szeretlek, mint minden gyarló embert. :-)


Mondtam, mondtam, de nem a bélműködésemre figyelmeztet, hanem apró sugallatokkal, érzésekkel, különböző dolgokban segít, és ez nagyon jó és érdekes, kár, hogy Te nem részesülsz ilyenekben, de még eljöhet az az idő.

2013. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg dologban, apró sugallatok, hogy mit te tegyek, vagy ne, megérzések, de érdekes módon már háromszor előfordult, hogy valamit nem tudtunk megcsinálni otthon és amikor megkértem az angyalokat pár másodperc múlva sikerült.
2013. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

trollkodást félretéve.nekem is szoktak jeleket adni.nem a bélműködésemhez:D

apróságokat szoktam kapni.

2013. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit akar. Meg állandóan ő jut eszembe. Néha hallok pár szót (bár inkább este) mintha az ő hangján szólalna meg. Ezt persze nem irányítom csak jön (bár tény hogy legtöbb esetben előtte eszembe jut a lány). Szóval vannak furcsa dolgok, erre már rájöttem, de hogy mi értelme fogalmam sincs.
2013. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem elromlott az adó vevőm úgyhogy mostanában nem igen veszem a jeleket :(
2013. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!