Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kaptatok már jeleket?

Kaptatok már jeleket?

Figyelt kérdés
Olyan jeleket,amikről úgy éreztétek,terelni próbált titeket valamerre/valakihez,a legváratlanabb pillanatban,még ha nem is értettétek nagyon a dolgot?Aki hisz ilyesmiben,az mit gondol erről,ki adhatja,vagy mi ezeket a jeleket?

2013. ápr. 9. 13:50
1 2
 11/16 mary333 válasza:
Én pont mostanában kaptam egyet. Nem igazán kedvelem az új osztályomat, és azon gondolkodtam, hogy váltok. Iskolai program miatt, este kellett találkozni az osztálynak, de én fél órával hamarabb érkeztem. Gondoltam sétálok egyet, csak úgy céltalanul kóvályogtam, erre kikötöttem annál az iskolánál, ahova szeretnék menni.. de ebben az a pláne, hogy azt sem tudtam eddig, hogy pontosan hol van :D ekkor döntöttem úgy, hogy talán váltok:)
2013. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szia:)

Mindig terelnek téged,de csak addig veszed észre a jeleket amíg hiszel ebben.

Én ebben nőttem fel,az egész családom elég spirituális.

A jelekre visszatérve: én kaptam már párat,konkrétan inkább jutalomnak hívnám. Egy nagyon nehéz döntés elé kerültem,és mivel nem hátráltam meg,megkaptam azt a fiút,akivel végre hosszabb távon együtt tudok lenni. Már több mint egy éve együtt vagyunk. Végre szerelmes vagyok.Soha nem voltam az. Ja és apukámnak van egy látó ismerőse,aki szerint apám Buddha reinkarnációja,ezért zaklatott minket Nannon(nem tuti hogy így kell írni) aki az ördög fia.:)

2013. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer kaptam egy jelet egy látótól hogy "csökkentsem a telefonálgatásaim", mert rövid időn belül agydaganatot kapok. Meg hogy ne pucérkodjak annyit a lakásba mert a szembe szomszédok kukkolnak-és én ezt nem is tudtam eddig..

De sajnos eltűnt ez a jós és már nem tudok vele beszélni. Vissza is utasítottam a segítségét, mert hitetlen voltam :(

2013. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes dolgokat írtatok!17.18-as,én is pont így vagyok,hogy hiszek benne,dehogy miben azt nem tudom:Dezt jól megaszontam!
2013. ápr. 9. 21:53
 15/16 anonim ***** válasza:
Én pont ma írta a A kaptam egy kecskefej koponyát... kérdésnél azt a jelet,amit én kaptam,jó hosszú....most nem írom le még1x meg lehet nézni.
2013. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez nagyon hülye kérdés
2013. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!