Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A teremtő erő, igazság rezgések?

A teremtő erő, igazság rezgések?

Figyelt kérdés

David Icke ebben a videóban bemutatja, hogy a vonzás törvényéhez hasonlóan, hogyan éred el a tudat magasabb fokát, a belő önmegtalálását, amit a háttérerők elakarnak nyomni. A szeretet erejét is megmutatja és azt is hogyan változtathatsz a világon, és hogyan válhatsz szabaddá.


Mi a vélemény a videóról?



2012. dec. 30. 15:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

bocsánat a videó lemaradt:


itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=o72vwZUlvmc

2012. dec. 30. 15:08
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem hiszek ebben.

Nem néztem végig a videót, de alapvetően nem hiszek ebben a Vonzás dologban.

A pozitív gondolkodásban igen, és abban is, hogy lehet fejlődni lelkileg, de abban nem, hogy a gondolataink rezgéseivel bevonzzuk a dolgokat.


Amit be akarsz vonzani, az sok embert érint, TE nem manipulálhatsz másokat a saját gondolataiddal, vagy, ha így lenne, az etikátlan lenne.

2012. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
65%
Sok ilyen, illetve ehhez hasonlatos dokumentumfilm készült (a youtubeon találhatsz magyar szinkronnal is), lényegében semmi alapja nincs és eredményt sem tud felmutatni maximum véletlen egybeeséseket, de ez is olyan, mint a vallás aki akar hisz benne :P.
2012. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Azt te se gondolhatod komolyan, hogy megnézek egy majd két órás videót a kedvedért. Amúgy biztos igaz amit mond, mert David Icke sohasem hazudik, az az olimpiás sztori is hogy bejött neki, nem?
2012. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kötelező megnézni. A te felelősséged ha tudatlan maradsz.
2012. dec. 31. 09:11
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
2-es válaszoló igen bután látod a dolgot. Még pár éve bebizonyítitták hogy az univerzum holografikus természetű, ez nem ezoteria, ez tudomány. Magyarul ez azt jelenti hogy minden bennevan mindenben, még a legkisebb részecskében is bennevan a teljes univerzumunk tartalma. Namost ha minden összefügg mindennel, akkor nem kell hozzá nagy ész hogy rájöjj teis "mindenki" vagy.
2013. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én megnéztem az egész videót nagyjából, már régebben. Azt hiszem 3 részből áll. Az eleje merész, kissé antiszemita, de nem hiszem, hogy az lenne, de kétség kívül van benne igazság amit mond! A Hold=Halálbolygó elmélet azért már kissé durva, de még abban is lehetne valóság alap ha egy sci-fi-hez viszonyítjuk a dolgot, és ha kicsit nyitottan gondolkozunk. A végén, meg hogy mindenki gondolkozzon úgy mint ő, és utasítson el mindent, és csak így válunk szabaddá.. háát, ez szerintem nem ilyen egyszerű.. Biztos van köze a valóságnak a Mátix "világhoz", de az elszakadás, és a rálátás nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne...
2013. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akinek van esze az nem fogadja el azt feltétel nélkül amit mond neki a társadalom, se pedig más. Érdekes hogy a "valóságnak" milyen kis szeletét látjuk csak és mennyi mindent rejtegetnek előlünk. Nem feltétlenül a hold= halálbolygóra gondolok itt, kicsit ez még vicces is:D
2013. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Zsizsik666 ***** válasza:
88%
Az "ezotéria" morzsái, olyan, mint amikor a légyölő galóca elfogyasztása helyett a gazdagok pisijét iszod meg, mert neked nem jutott gomba. Kb. ilyen ez a tudás. Egy nagy maszlag. Nem a belső körnek, hanem, bárkinek szól, aki épp vevő rá, de szerintem marha kevés ez. Főleg ahhoz, hogy változtatni tudj valamin. Nem ilyen egyszerű.
2013. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,van egy pasi,akinek tetszek(na jó,nem egy,csak egy példát mondok)de hiába kezdené el használni ezt a vonzást,nem tudna bevonzani,mert egyszerűen nem érdekel,mint pasi,sose érdekelt,nem is fog!
2013. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!