Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben szerintetek mennyi...

Ebben szerintetek mennyi igazság van? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintem semennyi, legalábbis remélem... 2000ben is volt ilyen előrejelzés hogy kihunynak a fények és meghalunk :D


[link]


2012. nov. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi osszefugges a sorok kozot tbarki irta nem lehettt egy eszleny a draga baratnom id elkuldte ezt nekem tok komolyan de en nemcsak elolvasom de at is gondolom amit olvasok es akkor lett vicces az egesz:D Ha sotet lesz miert kell redony es akkor hogyan latunk? A hang a levego miatt terjed.. semmi logika meg osszefugges nincs az egesz egy kalap sz.r. A nasa-ra hivatkozik es a nasa hivatalos honlapjan semmi sem angol nyelven:D Meg nincs hivatalos nyelvezete sok a mellebeszeles es logikatlan:D Anyaval sirasig rohogtunk tegnap baratnom meg is sertodott hat nem mindenki egyforma:)
2012. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adlak :D
2012. nov. 12. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeség.

Csak egy újabb kísérlet az emberek hülyítésére... sajnos sikerült

2012. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg pont azt mondják, hogy sötétség lesz és nem lesz hang. Majd pár sorral lejjebb azt írja, hogy ne nézzünk ki az ablakon, ne higgyük el amit látunk (de hogyan ha nem látunk semmit?) és azt se amit hallunk (hogyan ha nem lesz hang?) majd említi hogy ha ki megyünk az utcára nem menjünk messzire mert nem látunk majd semmit... ez az egész szöveg önmagát buktatja le
2012. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok es amugy jo lenne ha mar valaki ilyeneket ir akkor agya is lenne nem ilyen eszlenyek irkalnanak :D
2012. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!