Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Van...

Mi a véleményetek erről? Van benne igazság?

Figyelt kérdés

[link]


ez most komoly? Meglehet ezt a "hivatalos oldalon" is találni? Vagy valaki nagyon várja azt a bizonyos napot?

Én szerintem ez hazugság, de érdekelne a ti véleményetek is.


2012. nov. 13. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik ilyen bejelentés. Hihetetlen milyen gyorsan elterjedt ez az újabb álhír.


[link]

2012. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a Foton-öv!
2012. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem még az jutott eszembe, hogy a kijelentések nem felelnek-e meg a rémhírkeltésnek, és akkor büntetni lehetne azokat akik ezt terjesztik. Hatékonyan lehetne visszaszorítani minden ilyen világvége-témát.


"Btk. 270. § Aki közveszély színhelyén nagy nyilvánosság előtt olyan valótlan tényt – vagy való tényt oly módon elferdítve – állít vagy híresztel, amely alkalmas az emberek nagyobb csoportjában zavar vagy nyugtalanság keltésére, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2012. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak valaki unatkozott. Az emberek 10%-a attól fog kihalni, hogy nem facebookozhat. Ennyi. Sötét meg max azért lesz mert napfogyatkozás lesz (nem tudom). Nullsík.. Meg ha véletlenül tényleg igaz lenne az az áramkimaradásos sötétséges vadbaromság, akkor is ott vannak a barátaid, könyvek és gyertyák. Ezekkel szerintem 3-4 napig simán ki lehet bírni. Én például nagyon várom már. :)Imádok sötétbe lenni.Olyan, mintha egész nap éjszaka lenne.
2012. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez hazugság.


Te pedig, kérdező, attól hogy nem hiszel benne... Cseppet sem vagy különb azoknál, akik kitalálták ezt a baromságot, és most hasukat fogva röhögnek. Te is terjeszted, úgyhogy egy virtuális nyaklevest érdemelsz.

2012. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Azért emrt kikérem mások véleményét? Amúgy nyakleves helyett Bableves nincs? :D


Utolsó előtt: Én is várom a telet, főleg decembert. Nagyon hangulatos, és jó, hogy sötét van már 4 órakkor :D

2012. nov. 13. 21:02
 8/8 A kérdező kommentje:

# 3/7


Az igen :D Te valami ügyvéd vagy? :D

2012. nov. 13. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!