Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs igazság az életben?

Miért nincs igazság az életben?

Figyelt kérdés

Miért a jó emberek kapják a rossz/nehéz dolgokat az életben?


(csak egy példa, aki gyereket akar és nem lehet neki, akkor annak miért jár aki a kukába dobja..)


miért működik így a világ, hol az igazság?

hogyan kéne élni?


2012. okt. 19. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A korszellem és a társadalom is romlott, a világ egy élhetetlen, szar hely lett. Ennek oka pedig a rengeteg kártékony, ostoba ember, ugyanis ezek vannak többségben. És sajnos az értelmes, jólelkűek vannak kisebbségben.
2012. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom... De ezen én is sokszor elgondolkodtam.

Amikor annyi embernek segítesz, jót teszel neki, és egyszer hibázz, biztosan kamatostul megkapod. Akkor már nem emlékszik a jóra, csak arra, hogy valamit elrontottál.

Meg az a legjobb, amikor a másik nem tud tévedni. Mindenki téved. Ő téved, de nem kellene több, csak annyit mondani: elnézést, tévedtem. De nem, csak mondja a magáét, akkor is neki lesz "igaza". Már csak azért is. Undorító :(

Hogy kell élni? Csak magadnak felelj meg. Ne másnak. Ne más formálja a jellemed. Mindenkinek úgysem tudsz megfelelni, felelj meg magadnak. Konfliktusod ígyis-úgyis lesz, ellenben saját utad járod. És ha tévedsz vagy rossz döntést hozol, oda tudsz állni a tükör elé, és azt tudod mondani: te voltál a hibás. :)


Bocs, ha kicsit lelkiztem, de épp most kaptam meg az n+1. ilyen pofonomat. Tudod, lehetsz szép, okos, de jó soha... Ez van.

2012. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor túl egyszerű és túl szép lenne. Mindenki sportkocsival járna, mindenkinek jó háza és csodás vállalkozása lenne. Semmi célja nem lenne az életnek, mert nem lenne sem elrettentő sem pedig követendő példa..
2012. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!